Şanlıurfa Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi - Son Dakika

Şanlıurfa Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi

05.01.2012 16:00
Şanlıurfa Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi, System.String[]

Şanlıurfa Belediyesi aldığı 4 yeni araçla makine parkını güçlendirdi.

Şanlıurfa Belediyesi aldığı 4 yeni araçla makine parkını güçlendirdi.

Belediye basın bürosundan yapılan açıklamaya göre, Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Zabıta Müdürlüğünde kullanılmak üzere alınan ve belediye binası önünde sergilenen 2 adet minibüs ve İtfaiye Müdürlüğüne alınan 1 pikap ve kamyoneti inceledi.

Göreve geldikleri günden bu yana makine ve araç parkını güçlendirmeye çalıştıklarını anlatan ve makine parkına 4 yeni aracı kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Fakıbaba, yeni araçların 260 bin TL'ye mal olduğunu bildirdi.

Belediye Başkanlığı döneminde makine parkını ciddi manada güçlendirdiklerine değinen Fakıbaba, şunları kaydetti:

"Göreve geldiğimizde Belediyemizin toplam araç sayısı 104 idi. Bugün itibariyle kiralık araç filomuzla birlikte 400'e yakın aracımız mevcut. Bunların içerisinde otobüslerimiz var, havuz sistemiyle çalışan kiralık araçlarımız var, iş makinelerimiz var, itfaiye araçlarımız var. Yani Belediyenin nereden nereye geldiği açıkça ortadadır. Araç sayımızda yüzde 400 bir artış yaşanmıştır. Her geçen gün araç ve makine parkını yeniliyoruz. Amacımız Büyükşehir olmaya hazırlanan kentimizi bu hedefe yakışır bir şekilde hazırlamaktır."

- ŞANLIURFA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Şanlıurfa Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sahte içki ölümleriyle ilgili anason yağı üreticisinden itiraf gibi sözler: Satışları10 kat arttı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan üniversite öğrencilerine müjde: Stajyer Araştırmacı Burs Programını başlatıyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli koronavirüs aşısında hedefi belirledi: Önümüzdeki bahar aylarına kadar aşı meselesini çözeceğiz İki grup arasında çıkan tartışmada ateşlenen saçma, balkona çıkan vatandaşın kafasına isabet etti Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti