Son Dakika Haberleri: Dehşete Düşüren Görüntüler! Şanlıurfa'da Heyelan Anı Kamerada

Dehşete Düşüren Görüntüler! Şanlıurfa'da Heyelan Anı Kamerada

2 ay önce

Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde, üçüncü kez heyelan meydana gelen bölgedeki yol, ulaşıma kapatıldı. Film sahnelerini aratmayan olayda Kaya parçaları ve toprağın yamaçtan yola düşme anı anbean kaydedildi.

Şanlıurfa'da 6 gün önce heyelanın meydana geldiği Birecik-Halfeti yolunun aynı mevkisinde ikinci kez heyelan oldu. Alınan bilgiye göre, Birecik-Halfeti yolu Saha Mahallesi yakınlarında heyelan meydana geldi.

ÖLEN YA DA YARALANAN OLMADI

Ölen ya da yaralananın olmadığı heyelan nedeniyle yamaçtan yola kaya ve toprak parçaları düştü. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, 6 gün önce de heyelan yaşanan bölgede güvenlik önlemi aldı.

TOPRAĞIN KAYMA ANI KAMERADA

Bu sırada büyük bir kütle daha yamaçtan koparak yola düştü. Kaya parçaları ve toprağın yamaçtan yola düşme anı vatandaşların cep telefonu kameralarına da yansıdı.

VATANDAŞLAR PANİK YAŞADI

Bu esnada araçlarında ve çevrede bekleyen bazı vatandaşlar kısa süreli panik yaşadı. Alınan önlemlerin ardından Birecik Belediyesi ekipleri kaya ve toprak yığınını yoldan kaldırmak için çalışma başlattı.

Dehşete Düşüren Görüntüler! Şanlıurfa'da Heyelan Anı Kamerada
Haber Yayın Tarihi : 20.05.2019 02:44 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Korkunç kazada, yaralı sürücüyü gören kadın ellerini açıp dua etti Ekrem İmamoğlu açıkladı! İBB önünde bildiri okuyan personel işten çıkarılacak mı? Oyuncu Erdem Yener, seçimlerden sonra Ekrem İmamoğlu'na seslendi: Ensendeyiz