Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma filosunu güçlendiriyor - Son Dakika

Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma filosunu güçlendiriyor

23.09.2022 14:13
Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma filosunu güçlendiriyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, şehir içi ulaşımında kullanılmak üzere filosuna yeni araçlar katacak.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, şehir içi ulaşımında kullanılmak üzere filosuna yeni araçlar katacak.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, şehir içi ulaşımda vatandaşların rahatı ve konforlu seyahat etmesi amacıyla Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin sipariş verdiği 174 otobüsten bir kısmının kente geldiği belirtildi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Genel Sekreter Ferit Dağdeviren ile kente getirilen 6 körüklü araçları inceleyerek, BEL-SAN A.Ş. Genel Müdürü Levend Çelik'ten araçlarla ilgili bilgi aldı.

Başkan Beyazgül, akaryakıttan tasarruf sağlayarak vatandaşlara konforlu ulaşım hizmeti sunduklarını aktararak, "Toplu ulaşım araçlarımız kısım kısım teslim edilmekte ve kente getiriliyor. Bugüne kadar 45 araç teslim edildi. Şimdi 6 tane körüklü aracımız teslim edildi. Araçlarımız da daha konforlu, insanlarımız daha rahat seyahat edecekler. Yolcu sayısı yoğun olduğu zamanlarda körüklü hizmet verecektir. Akaryakıttan tasarruf etmek için de yoğun olmayan zamanlar da küçük araçlarımızı kullanacağız. Halkımıza hayırlı uğurlu olsun." değerlendirmesinde bulundu.

YORUMLAR
500
Şanlıurfa'da silahlı saldırıya uğrayan kişi öldü Şanlıurfa'da silahlı saldırıya uğrayan kişi öldü İsrail güçleri, 'Yom Kippur' bayramı nedeniyle Kudüs'te yolları kapattı İsrail güçleri, 'Yom Kippur' bayramı nedeniyle Kudüs'te yolları kapattı Kayseri'de araçtan 100 bin lira çalınmasıyla ilgili 3 zanlı yakalandı Kayseri'de araçtan 100 bin lira çalınmasıyla ilgili 3 zanlı yakalandı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma filosunu güçlendiriyor - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement