Şanlıurfa'da bir apartman karantinaya alındı - Son Dakika

Şanlıurfa'da bir apartman karantinaya alındı

21.04.2020 20:38
Şanlıurfa'da bir apartman karantinaya alındı, System.String[]

Şanlıurfa'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında bir apartman karantinaya alındı.

Şanlıurfa'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında bir apartman karantinaya alındı.

Valiliğin internet sitesinde yer alan açıklamaya göre, İl Hıfzıssıhha Kurulunca, Kovid-19 salgını nedeniyle yeni tedbirler alınması uygun görüldü.

Eyyübiye ilçesinin Yenice, Süleyman Şah ve Olukyanı mahalleleri ile Haliliye ilçesinin İpekyol ve Sancaktan mahalleleri, Karaköprü ilçesinin Narlıkuyu Mahallesi ile Siverek ilçesinin Dicle ve Bağlar mahallelerindeki 8 binada uygulanan 14 günlük karantina sona erdi.

Haliliye ilçesinin Konuklu Mahallesi'nde bir kişinin Kovid-19 test sonucunun pozitif çıkması nedeniyle söz konusu kişinin yaşadığı binada 14 gün karantina tedbiri uygulanmasına karar verildi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Şanlıurfa'da bir apartman karantinaya alındı - Son Dakika


Son Dakika

Tansu Çiller'in eşi Özer Çiller hastaneye kaldırıldı Galatasaray, maça hızlı başladı! Yıldız futbolcu mutlak pozisyonu değerlendiremedi Yoğun Bakım Derneği Başkanı İsmail Cinel'den koronavirüs uyarısı: Bu haftadan korkun İstanbul'da koronavirüs definleri görüntülendi! Cenazeler iki nedenden dolayı tabutla defnediliyor Birleşik Arap Emirlikleri'nde 144 katlı gökdelen patlayıcılarla yıkıldı Koronaya rağmen Şehabettin dedeyi onlarca kişi son yolculuğuna uğurladı Dünyanın en zengin 10 kişisinden 7'si teknoloji işi yapıyor Şeyma Subaşı ile ayrılan Guido Senia, eski sevgilisine geri döndü