Son Dakika Haberleri: Fuhuş Yapan Kadınların Gerçek Meslekleri Şaşırttı

Fuhuş Yapan Kadınların Gerçek Meslekleri Şaşırttı

26 gün önce

Şanlıurfa'da fuhuş yaptıkları belirlenen 4 kadın gözaltına alındı. Yabancı uyruklu oldukları belirlenen kadınların arasında mühendis ve ekonomist bile var.

Şanlıurfa'da fuhuş yaptıkları belirlenen, aralarında tekstil mühendisi ve ekonomistin de olduğu yabancı uyruklu 4 kadın ile fuhşa aracılık yapan 1 kişi yakalandı.

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ DE VAR

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, kentte para karşılığı fuhuş yapıldığı bilgisi üzerine harekete geçti. Belirlenen adrese operasyon düzenleyen ekipler, aralarında ekonomist ve tekstil mühendisi ile üniversite öğrencisinin olduğu Kırgızistan uyruklu 4 kadın ile fuhşa aracılık ettiği belirlenen 1 kişiyi gözaltına aldı.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan şüpheliler Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülerek sağlık kontrolünden geçirildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Fuhuş Yapan Kadınların Gerçek Meslekleri Şaşırttı
Haber Yayın Tarihi : 26.04.2019 10:00 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Ekrem İmamoğlu'nun Gazeteciyle Yaşadığı Tartışmanın Gizlice Kaydedildiği Ortaya Çıktı Karadenizli Kardeşler "Yürüyen Serender" Yaptı Belediye Meclisi, Tunceli Belediyesinin Tabelasını "Dersim" Olarak Değiştirme Kararı Aldı