Şanlıurfa'da ihtiyaç sahiplerine ramazan yardımı yapıldı - Son Dakika

Şanlıurfa'da ihtiyaç sahiplerine ramazan yardımı yapıldı

04.05.2021 13:17
Şanlıurfa'da ihtiyaç sahiplerine ramazan yardımı yapıldı, System.String[]

Şanlıurfa'da, Uluslararası İnsani Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından aralarında Suriyelilerinde bulunduğu kentteki ihtiyaç sahibi 1100 aileye ramazan dolayısıyla alışveriş kartı dağıtıldı.

Şanlıurfa'da, Uluslararası İnsani Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından aralarında Suriyelilerinde bulunduğu kentteki ihtiyaç sahibi 1100 aileye ramazan dolayısıyla alışveriş kartı dağıtıldı.

Vakıftan yapılan açıklamaya göre, vakıf tarafından ihtiyaç sahibi aileler için ramazanda yardım kampanyası başlatıldı.

Vakfın üye ve gönüllüleri, önceden çalışma yaparak tespit ettikleri aralarında Suriyelilerin de bulunduğu 110 aileye içerisinde 250 lira limit bulunan alışveriş kartları dağıtıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Uluslararası İnsani Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı ve eski AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaplan, rahmet ve mağfiret ayı ramazanın tüm Müslümanlar için hayırlara vesile olmasını temenni ettiğini belirtti.

Vakıf olarak her yıl düzenli gıda yardımları yaptıklarını anlatan Kaplan, şunları kaydetti

"Bu ramazan ayının başta Filistin'de, Suriye'de, Doğu Türkistan'da Arakan'da ve dünyanın diğer coğrafyalarda zulüm altında olan Müslümanların kurtuluşuna vesile olmasını diliyorum. Her yıl düzenli olarak gıda yardımı yapıyoruz. Bu yıl ihtiyaç sahibi kardeşlerimize kendi gönüllerince ihtiyaçlarını karşılayabilmelerine imkan sağlayan gıda yardımı yerine alışveriş kartı dağıttık. Bu kartın içerisindeki meblağ da ihtiyacı olan gıdayı alabilecek. Bu ayın Kovid belasında def olmasını diliyoruz. Bütün Müslümanların bu vesileyle yaklaşan Ramazan Bayramı'nı da tebrik ediyorum."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Şanlıurfa'da ihtiyaç sahiplerine ramazan yardımı yapıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İşte Seksenler dizisinin yayınlanacağı tarih: Her gün ekranda olacak İşte Seksenler dizisinin yayınlanacağı tarih: Her gün ekranda olacak 5 yıldızlı otellerin yanında ücretsiz izole tatile 'tam kapanma' nedeniyle giden olmadı 5 yıldızlı otellerin yanında ücretsiz izole tatile 'tam kapanma' nedeniyle giden olmadı WhatsApp'tan gelen mesaja 'Evet' diyen yandı! Anneler Günü dolandırıcılığı WhatsApp'tan gelen mesaja 'Evet' diyen yandı! Anneler Günü dolandırıcılığı Debenhams, tüm mağazalarını kapatıyor: 12 bin kişi işsiz kalacak Debenhams, tüm mağazalarını kapatıyor: 12 bin kişi işsiz kalacak Fenerbahçe ile yollarını ayıran Erol Bulut, Gaziantep'in başına geçiyor Fenerbahçe ile yollarını ayıran Erol Bulut, Gaziantep'in başına geçiyor Kulakların içinden neler çıktı neler: Aralarında kulaklık tıpası, boncuk ve oyun hamuru da var Kulakların içinden neler çıktı neler: Aralarında kulaklık tıpası, boncuk ve oyun hamuru da var Kolombiya'da vergi reformu tansiyonu yükseldi: Evdeki insanları diri diri yakmak istediler Kolombiya'da vergi reformu tansiyonu yükseldi: Evdeki insanları diri diri yakmak istediler Adana'da aşiretler birbirine girdi, sokaklar savaş alanına döndü Adana'da aşiretler birbirine girdi, sokaklar savaş alanına döndü
Advertisement