Şanlıurfa'da trafolar ve duvarlar renkleniyor - Son Dakika

Şanlıurfa'da trafolar ve duvarlar renkleniyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kentin çeşitli yerlerindeki trafo binaları ve park duvarlarını boyayarak estetik bir görünüme kavuşturuyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kentin çeşitli yerlerindeki trafo binaları ve park duvarlarını boyayarak estetik bir görünüme kavuşturuyor.


Belediyeden yapılan açıklamaya göre, kent merkezindeki trafolara ve park duvarlarına sağlık çalışanlarının fedakar ve özverili çalışmalarını yansıtan sosyal içerikli mesajlar ve koronavürüse karşı alınacak tedbirlerle ilgili sloganlar yazıldı.

Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ekipleri tarafından başlatılan çalışmalarda bir yandan görüntü kirliği ortadan kaldırılırken bir yandan da koronavirüs ile mücadele sürecine dikkat çekiliyor.


Ayrıca çalışmalarda Şanlıurfa'ya özgü tarihi alanlar ve tarım ürünleri de şehrin farklı yerlerindeki duvarlara işleniyor.

Son Dakika

18:57 AK Parti'den ABD'de patlak veren Wayfair skandalına ilişkin açıklama: Güvenlik birimlerimiz inceleyecek 18:53 Aracından düşen sürücü, piknik yapanların arasına böyle girdi 18:51 DSÖ sözcüsü, okulların açılmasının tek yolunun "pandemiyi bastırmak" olduğunu söyledi 18:37 Avrupa Birliği, Ayasofya'nın camiye dönüştürülmesi kararını kınadı 18:29 Şiddetli yağış Rize'yi de vurdu! Ağaran Şelalesi böyle taştı 17:41 Mahkeme, maskesiz dolaşan kişiye kesilen idari para cezasını iptal etti 17:27 İBB Meclisi Ayasofya'nın adını, "Ayasofya Camii ve Külliyesi" olarak değiştirdi 17:25 Bileğinde kesik izi olan anne önce 1 yaşındaki bebeğini ardından kendini 10. kattan aşağı bıraktı 16:09 Erdoğan'dan "Ayasofya'da ilk namazı siz kıldırın" önerisine yanıt: O kadar da değil 16:02 Otostop çeken genç kadının hayatı karardı! Zorla uyuşturucu kullandırıp tecavüz ettiler 15:46 Danimarkalı turist, ülkesinden daha güvenli gördüğü Alanya'da tatilin tadını çıkarıyor 15:23 İran'dan Ayasofya'nın ibadete açılması hakkında ilk yorum: Mutluluk duyduk 15:18 Burdur diken üstünde! Alay Komutanlığında görevli askerlerde koronavirüs tespit edildi 15:18 Talihsiz adam, yeni doğan bebeğini görmeye giderken kazada öldü 15:07 "Abi beni bir şey ısırdı" dedikten 1 saat sonra ölen Hamza'nın vücudunda yılan izlerine rastlandı