Şanlıurfa'da Yılın İlk Bebeği - Son Dakika

Şanlıurfa'da Yılın İlk Bebeği

01.01.2012 01:20
Şanlıurfa'da Yılın İlk Bebeği, System.String[]

Şanlıurfa'da, yeni yılın ilk bebeği, Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde dünyaya geldi.

Şanlıurfa'da, yeni yılın ilk bebeği, Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde dünyaya geldi.

İki yıllık evli çiftçi Halil Sakat ile ev hanımı Zeliha Sakat çiftinin saat 00.03'te dünyaya gelen bebeği, Şanlıurfa'da yeni yılda dünyaya gelen ilk bebek oldu.

"Yusuf" adı verilen bebeğin 3 kilo 300 gram olarak dünyaya geldiği, annesi ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu kaydedildi.

İkinci kez anne olan Zeliha Sakat, çok mutlu olduğunu ve 2012 senesinin bebeğine ve ailesine sağlık ve mutluluk getirmesini diledi.

"Yusuf" bebeğin ilk harçlığını da doğumunu yaptıran hemşireler verdi.

- ŞANLIURFA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Şanlıurfa'da Yılın İlk Bebeği - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Söke'de deprem sırasında taş ocağından kopan kaya parçaları korkuttu Son Dakika: İzmir'de kurtarma çalışmalarının simge ismi Buse, 9.5 saat sonra enkazdan kurtarıldı 6.6 büyüklüğündeki depremde tsunami Sığacık'ı yerle bir etti İzmir'deki depremde enkaz altında kalan 28 yaşındaki futbolcu kurtarıldı Enkaz altındaki küçük kızın kurtarılma anı kameralara yansıdı! Babasının sözleri herkesi duygulandırdı Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 20'ye, yaralı sayısı 786'ya yükseldi