Son Dakika Haberleri: Şanlıurfa'dan Kısa Kısa

Şanlıurfa'dan Kısa Kısa

8 yıl önce

Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, hastanede tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Şanlıurfa'dan Kısa Kısa, System.String[]

Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, hastanede tedavi gören hastaları ziyaret etti.


Belediye basın bürosundan yapılan açıklamaya göre, Fakıbaba, yeni yılın ilk gününde Balıklıgöl Devlet Hastanesi'nde yatan hastalar ve hasta yakınlarını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.


Başkan Fakıbaba, amaçlarının rahatsızlıkları nedeniyle yeni yılı, hastanede geçiren hastaları, hasta yakınlarını ve onların tedavileri ile ilgilenen hastane çalışanlarını ziyaret ederek yalnız olmadıklarını hissettirmek olduğunu kaydetti.


Hastane çalışanları ile hasta yakınları da ziyaretinden dolayı Fakıbaba ve beraberindekilere teşekkür etti.


- Siverek'te Mekke'nin fethi dualarla kutlandı


Siverek İkra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğince, Mekke'nin fethi düzenlenen programla kutlandı.


Kale Boğazı Caddesindeki 5 nolu taziye evinde gerçekleştirilene etkinlikte Kuran-ı Kerim okunmasının ardından Dernek yetkilisi Nihat Çam Mekke'nin fethinin anlamı ve önemini anlatıldığı konuşma yaptı.


Etkinlik okunan dua ve ilahilerle sona erdi.


-Siverek Belediyesi'nin çalışmaları


Siverek Belediyesi'nce 2011 yılında 70 bin metrekare kilit taşı, 30 bin metrekare beton, 30 kilometre asfalt çalışması yapıldığı bildirildi.


Belediye Başkan yardımcısı Mustafa Hivi Abikoğlu yaptığı açıklamada, Siverek'in her gün gelişen yeni yapılarıyla yeni oluşum alanlarıyla büyüyen bir


ilçe olduğunu belirterek " belediye olarak yeni yerleşim alanlarımızın alt yapısını tamamlayıp üst yapı çalışmalarını da süratle tamamlayıp ilçenin güzel ve daha çağdaş bir yer olması için çalışmalarını aralıksız devam edeceğini söyledi.


- ŞANLIURFA

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 02:04 Kaynak: AATalihsiz vatandaşın cansız bedeni "Ölüü" yazan duvarın önünde bulundu
Yaşar Büyükanıt, ölmeden önce verdiği son röportajda FETÖ'cü savcıyı affetmedi Adana'da yağma suçundan gözaltına alınan dizi oyuncusu, gazetecilere küfür ederek tepki gösterdi