Şanlıurfa'dan Kısa Kısa - Son Dakika

Şanlıurfa'dan Kısa Kısa

02.01.2012 14:04
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa, System.String[]

Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, hastanede tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, hastanede tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Belediye basın bürosundan yapılan açıklamaya göre, Fakıbaba, yeni yılın ilk gününde Balıklıgöl Devlet Hastanesi'nde yatan hastalar ve hasta yakınlarını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Fakıbaba, amaçlarının rahatsızlıkları nedeniyle yeni yılı, hastanede geçiren hastaları, hasta yakınlarını ve onların tedavileri ile ilgilenen hastane çalışanlarını ziyaret ederek yalnız olmadıklarını hissettirmek olduğunu kaydetti.

Hastane çalışanları ile hasta yakınları da ziyaretinden dolayı Fakıbaba ve beraberindekilere teşekkür etti.

- Siverek'te Mekke'nin fethi dualarla kutlandı

Siverek İkra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğince, Mekke'nin fethi düzenlenen programla kutlandı.

Kale Boğazı Caddesindeki 5 nolu taziye evinde gerçekleştirilene etkinlikte Kuran-ı Kerim okunmasının ardından Dernek yetkilisi Nihat Çam Mekke'nin fethinin anlamı ve önemini anlatıldığı konuşma yaptı.

Etkinlik okunan dua ve ilahilerle sona erdi.

-Siverek Belediyesi'nin çalışmaları

Siverek Belediyesi'nce 2011 yılında 70 bin metrekare kilit taşı, 30 bin metrekare beton, 30 kilometre asfalt çalışması yapıldığı bildirildi.

Belediye Başkan yardımcısı Mustafa Hivi Abikoğlu yaptığı açıklamada, Siverek'in her gün gelişen yeni yapılarıyla yeni oluşum alanlarıyla büyüyen bir

ilçe olduğunu belirterek " belediye olarak yeni yerleşim alanlarımızın alt yapısını tamamlayıp üst yapı çalışmalarını da süratle tamamlayıp ilçenin güzel ve daha çağdaş bir yer olması için çalışmalarını aralıksız devam edeceğini söyledi.

- ŞANLIURFA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Şanlıurfa'dan Kısa Kısa - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

20 yaşındaki Aleyna Tilki, ilk kez sigara içerken görüntülendi Sokak ortasında öldürülen Hazal'ın son mesajları ortaya çıktı: Silahla gelip beni bir yere kilitledi Son Dakika! Ermenistan'a ait 400 askerin bulunduğu 556'ncı alay taburunun tamamına yakını etkisiz hale getirildi Cem Yılmaz'dan Fahrettin Koca'ya çağrı: Sağlık personellerine moral toplantısı verin, ücret almadan gelirim Adana'da, morgda cenaze bekleyen çiftin otomobilindeki külçe altınlar çalındı Son Dakika! Buğday, arpa ve mısır ithalatında gümrük vergisi 1 Ocak'a kadar sıfırlandı Cinsel istismara uğrayan kız çocuğu yaşadığı dehşeti anlattı: Uyandığımda çırılçıplaktım Künefeyi çikolata ile buluşturan usta, talebe yetişemiyor