Son Dakika Haberleri: Şanlıurfa'dan Kısa Kısa

Şanlıurfa'dan Kısa Kısa

7 ay önce

Siverek ilçesinde şehit polis memuru Ali Öztürk için mevlit okutuldu.

Şanlıurfa'dan Kısa Kısa, System.String[]
Siverek ilçesinde şehit polis memuru Ali Öztürk için mevlit okutuldu.

Siverek Şehit Aileleri ve Gazileri ile Yardımlaşma Derneği tarafından dernek binasında gerçekleştirilen programda dualar edildi, Kur'an-ı Kerim okundu.

3 yıl önce Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde düzenlenen terör saldırısında şehit olan Öztürk için okunan mevlitin ardından tüm şehitler için dua edildi.

Dernek Başkanı Kadir Öztürk, yaptığı açıklamada, tüm şehitlere rahmet dileyerek, "Söz konusu vatanımız ve topraklarımız ise bedel ödemeye devam ederiz. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize sağlıklı bir ömür diliyorum." diye konuştu.

Programa Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hayri Yazıcı, Emniyet Müdürü Teoman Şahin, şehit ve gazi yakınları katıldı.

- Halfeti'de öğretmenlere trafik eğitimi

Halfeti'de öğretmenlere yönelik trafik eğitimi düzenlendi.

Halfeti Anadolu Lisesi konferans salonunda düzenlenen eğitim seminerinde trafik polisleri Ali Karabaş ve Hasip Yılmaz tarafından öğretmenlere trafik güvenliği, genel trafik kuralları, hız limitleri, emniyet kemeri ve kask kullanımı, güvenli sürüş ilkeleri, trafikte hoşgörü konularında bilgiler verildi.

Emniyet görevlilerine teşekkür eden öğretmenler, eğitimin çok yararlı geçtiğini belirterek verilen bilgilerin okuldaki ders anlatımlarında kendilerine kolaylık sağlayacağını belirtti.Şarkıcı Göksel'in Yataktaki Cesur Pozu Olay Oldu Emeklilere Yatırılacak Bayram İkramiyelerinin Tarihleri Belli Oldu Son Dakika! Hollanda Polisi Açıkladı: Utrecht Saldırganı Her Yerde Aranıyor