Şanlıurfa'dan kısa kısa - Son Dakika

Şanlıurfa'dan kısa kısa

22.09.2020 13:13
Şanlıurfa'dan kısa kısa, System.String[]

Haliliye Belediyesi zabıta ekipleri, yaptığı denetimlerde kullanma tarihleri geçmiş 3 bin 426 gıda ve temizlik maddesine el koydu.

Haliliye Belediyesi zabıta ekipleri, yaptığı denetimlerde kullanma tarihleri geçmiş 3 bin 426 gıda ve temizlik maddesine el koydu.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, zabıta ekipleri, halk sağlının korunması kapsamında denetimlerine aralıksız devam ediyor.

Ekipler, son bir hafta içinde Ahmet Yesevi, Süleymaniye, Devteşti, Şehitlik, Hızmalı, Bağlarbaşı, İpekyol, Yavuz Selim ve Cengiz Topel mahallelerinde bulunan 120 ayrı işletmede yaptığı denetimlerde 3 bin 426 gıda ve temizlik ürününe el koydu.

El konulan ürünler zabıta ekipleri tarafından imha edildi.

Ekipler, ilgili işletmelere cezai işlem uygularken, tüm işletmeleri de belirlenen kurallara uymaları yönünde uyardı.

Akçakale Belediyesinin koronavirüs ile mücadele çalışmaları

Akçakale Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelede kapsamında okullarda temizlik ve dezenfekte çalışması yaptı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, ekipler, koronavirüsün başladığı günden bu yana sokak ve caddelerde hijyen ve temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Bu kapsamda belediye ekipleri eğitime başlayan okullarda öğrenci ve öğretmenlerin salgından korunmalarını sağlamak amacıyla okullarda temizlik çalışması başlattı.

Ekiplerce okul bahçelerini tek tek yıkanken, okul içleri de detaylı olarak dezenfekte edildi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Şanlıurfa'dan kısa kısa - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fransız ve İspanyol basını, Türk İHA'larının başarısına dikkat çekti: Rus hava savunma sistemleri engel olamadı Yenilgiyi kabul eden Trump, Biden yönetimine geçiş sürecinin önünü açtı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Dünyaca ünlü şarkıcı Rita Ora, göğüs dekoltesiyle sosyal medyayı salladı Dünyaca ünlü Azerbaycanlı kick boksçu Zabit Samedov, Kuruluş Osman dizisine transfer oldu Fatih Terim: Ali Sami Yen'de 8-10 dakika vermemek bu kadar zor mu! Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü Demirtaş ve Kavala sözleri tepki çeken Bülent Arınç'tan yeni açıklama: Cumhurbaşkanı çok ağır konuştu, rencide oldum