SGK Viranşehir Müdürlüğüne Ekinci Atandı - Son Dakika

SGK Viranşehir Müdürlüğüne Ekinci Atandı

26.06.2014 16:50
SGK Viranşehir Müdürlüğüne Ekinci Atandı, System.String[]

Sosyal Güvenlik Kurumu Viranşehir Müdürlüğü görevine Abdullah Ekinci atandı.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Viranşehir İlçe Müdürlüğüne Abdullah Ekinci atandı.

Mevcut ilçe müdürü Halil Toprak'ın Kilis SGK Müdürlüğüne atanmasının ardından boşalan göreve, Bitlis SGK Müdürlüğünde görevli Abdullah Ekinci atandı.

Ekinci, Viranşehir ilçe halkına kaliteli hizmet sunabilmek için bu görevi üstlendiğini belirtti.

Akçakale'de "Hoş geldin ramazan" etkinliği

Akçakale Belediyesi tarafından, "Hoş geldin ramazan" etkinliği düzenlendi.

Süleymanşah İlkokulu bahçesinde düzenlenen ve sunuculuğunu Mehmet Emin Tapan'nın yaptığı etkinlik, Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

Gecede sahne alan Mustafa Özcan Güneşdoğdu, Gurup Hafızlar ve Bilal Birdağ, sevilen ilahi eserlerini semazenler eşliğinde seslendirdi.

Etkinliğin ardından Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan ile Kaymakam Eyüp Fırat, ilahi sanatçılarına plaket ve yöresel mırra takımı hediye etti.

Geceye, Milli Eğitim Müdürü Halil Tekyıldız, Süleyman Şah Konaklama Tesisleri Müdürü Hüseyin Ortaç, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ömer Ay, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Halil Ayhan ile vatandaşlar katıldı. - Şanlıurfa

SGK Viranşehir Müdürlüğüne Ekinci Atandı

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel SGK Viranşehir Müdürlüğüne Ekinci Atandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sosyal medyada, 21'inci yüzyılın 21'inci yılı için binlerce paylaşım yapıldı Esnafın üşümesin diye üzerine battaniye örttüğü kişi, iş hanında ölü bulundu Evlat nöbetindeki ailelere zafer işareti yapan HDP'li vekil hakkında soruşturma başlatıldı Yunanistan'da kara kuvvetleri için zorunlu askerlik 9 aydan 1 yıla çıkarılıyor Marketten dönen çift kurşuna dizildi! Camdan bakan çocuk anne ve babasının cansız bedenini gördü Mansur Yavaş'tan Ankara'da yaşayan EYT'lilere müjde: GSS primlerini ödemeye başlıyoruz Eşinin ölüm haberini alan kadın, kalp krizi geçirip hayatını kaybetti Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu