Son Dakika Haberleri: Adliyede Ortalık Karıştı, 8 Kişi Hastanelik oldu

Adliyede Ortalık Karıştı, 8 Kişi Hastanelik oldu

5 gün önce

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde, arazi davasının görüldüğü adliye binasında, taraflar arasında çıkan kavgada 8 kişi yaralandı.

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde, arazi davasının görüldüğü adliye binasında, taraflar arasında çıkan kavgada 8 kişi yaralandı. Polisin biber gazıyla müdahale ettiği ve adliye dışında da devam eden kavgayla ilgili, 18 kişi gözaltına alındı.

POLİS MÜDAHALE ETTİ

Olay, öğleden sonra meydana geldi. Salıncak Mahallesi'nde oturan Akıl ve Demir aileleri arasındaki arazi anlaşmazlığı davasının görüldüğü adliyeye gelen taraflar, duruşma salonu önünde sözlü tartışmaya başladı. Kısa sürede büyüyen tartışma, ailenin diğer fertlerinin de karışmasıyla kavgaya dönüştü. Yumruk ve sandalyelerle birbirine saldıran tarafları polis ayırdı. Polisin adliyede biber gazı kullanarak sonlandırdığı kavga adliye dışında da devam etti.

8 KİŞİ HASTANELİK OLDU

Adliye çevresine çok sayıda özel harekat, çevik kuvvet ve jandarma ekibi sevk edildi. Alınan güvenlik önlemlerinin ardından adliye binasında çıkan kavgada vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralanan 8 kişi ambulanslarla Siverek Devlet Hastanesi'ne gönderildi. Polis ekipleri kavgaya karıştıkları tespit edilen 18 kişiyi gözaltına aldı. Yaşanan kavganın ardından Salıncak Mahallesi'nde ve hastanede geniş güvenlik önlemleri alındı.


YORUMLAR (3)


Ölmeden Önce Verdiği İsim, Katili Ortaya Çıkardı Akçakale Kampı Kapandı, Binlerce Suriyeli Türkiye'nin Çeşitli İllerine Doğru Harekete Geçti

İnternette Çocuklara Ait Cinsel İçerikli Fotoğraflar Paylaşan Maden İşçisi, Tutuklandı Doğumdan 1 Saat Sonra Isıtıcının Yanına Bırakılan Bebeğin Sırtı Yandı