Son Dakika Haberleri: Suriye'den Gelen Toz Bulutu, Türkiye'yi Etkisi Altına Aldı

Suriye'den Gelen Toz Bulutu, Türkiye'yi Etkisi Altına Aldı

4 ay önce

Suriye'nin kuzeyinden gelen ve Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ni etkisi altına alan toz fırtınası, ilginç görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.

Suriye'nin kuzeyindeki Tıl Hamis'te başlayan ve yüksekliği onlarca metreye çıkan toz fırtınası ilginç görüntüler yarattı. Suriye'deki internet sitelerinde yer alan görüntüler toz fırtınasının boyutunu gözler önüne sererken, Suriye'nin kuzeyindeki Tıl Hamis'te görüntülenen toz fırtınasının ilerleyişi kameralar tarafından saniye saniye görüntülendi.

BİRÇOK İLİ ETKİSİ ALTINA ALDI

Suriye'nin kuzeyinden gelen toz fırtınası Şırnak, Mardin, Şanlıurfa ve Diyarbakır'ı da etkisi altına aldı.

Antalya'da, dün akşam saatlerinde yağmur ve fırtına etkili oldu. Kentin üzerini bir anda kaplayan yağmur bulutları ve toz kütlesi ilginç görüntüler oluşturdu.

GÖRÜŞ MESAFESİNİ SIFIRA İNDİRDİ

Yüksekliği onlarca metre olan ve görüntüsü ile ürküten toz fırtınası görüş mesafesini sıfır metreye inderirken, 3 gündür etkisi süren toz fırtınası nedeniyle halkın evlerinden çıkmadığı belirtildi.

Türkiye'nin güneydoğu bölgesini de etkileyen Suriye'nin kuzeyindeki toz fırtınası, böyle görüntülendi.
Polisin Baskın Yaptığı İş Yerlerinde Flash Bellekle Oynanan Kumar Yöntemi Açığa Çıktı Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu

Mültecileri Kabul Eden Avrupa Ülkesine Türklerden Rekor Başvuru