Şanlıurfaspor'da Tempo Artıyor - Son Dakika

Şanlıurfaspor'da Tempo Artıyor

Şanlıurfaspor\'da Tempo Artıyor
Son Güncelleme: 05.08.2014 11:07

Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri'nde sezon öncesi hazırlıklarını sürdüren sarı yeşilli ekipte çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Günü çift antrenmanla tamamlayan sarı yeşilli futbolcular, dün sabah sis altında çalışırken, akşam ise daha yoğun tempoda çalışmasına devam etti. Belindeki hafif sakatlıktan dolayı dinlendirilen Gökhan katılmadığı akşam antrenmanında futbolcuların bir bölümü ayak tenisi oynarken, diğerleri ise taktiksel top çalışması yaptı.

Antrenmana düz koşu ile başlayan Cihat Arslan'ın talebeleri, sonrasında yardımcı hocaların nezaretinde saha içinde fizik ve kondisyon hareketleri ve polar saatlerle koşu çalışması yaptı.

Arslan'ın nezaretinde yaklaşık iki saat süren antrenmanın sonunda yarı alanda gruplar halinde taktiksel çift kale maç yapan futbolcular açma germe hareketleri sonrası antrenmanı sonlandırdı.

Öte yandan gün içinde yapılan iki antrenmanı da Şanlıurfaspor As Başkanı Nabi Kırmızı, Futbol Şube Sorumluları Maruf Güneş, Nihat Kırmızı ve Alt Yapılardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Bahçıvan'da izleyerek takımı yalnız bırakmadılar.

ÖZBAYRAKTAR: YUVAYA DÖNDÜĞÜM İÇİN MUTLUYUM

Antrenman sonrası açıklama yapan Şanlıuırfaspor'un yeni transferi Serdar Özbayraktar, "Yuvaya tekrardan döndüğüm için çok mutluyum. İnşallah sezon sonu ligi şampiyon bitiririz" dedi.

Serdar Özbayraktar konuşmasında, "Yıllar önce Şanlıurfaspor'da oynamıştım. Hayatımda unutamadığım anıları burada yaşadım, son anda şampiyonluğu kaybetmiştik. Bizim için dönüm noktasıydı. Unutamadığım maçlar arasında içeride bir Erciyes maçı vardı. Yenseydik şampiyon olup Lig A'ya yükselecektik. Nasip olmadı. O sene namağlup gidiyorduk ve 26 hafta hiç yenilmemiştik. 26. hafta Antep Belediye'ye yenildik. Sonrasında bir Erciyes maçımız vardı. Nasip olmadı yenemedik, Şampiyon olamadık. İnşallah bu sene geldiğim takımı Süper Lig'e çıkartırız. Süper Lig yolunda çalışıyoruz. Hedeflerimiz doğrultusunda mücadele ediyoruz. İnşallah Urfaspor'u el birliği ile Süper Lig'e çıkartacağız" diye konuştu.

Kampta yeni katılan ve geçen sezondan kalan oyuncuların arkadaşlığı pekiştirdiğinin altını çizen Serdar konuşmasını şöyle sürdürdü; "Kampta arkadaşlık ortamı çok iyi. Bu arkadaşlığı sahaya yansıtırsak bizim yenemeyeceğimiz takım olmadığını söyleyebilirim. Bunun neticesinde sezon sonunda ipi göğüsleyen takımın biz olacağını ve Süper Lig'e çıkacağımıza inanıyorum. İnşallah ta bu hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Süper Lig'e Allah'ın izniyle çıkarız."

HÜSEYİN TOK: URFASPOR ÇOK DEĞERLİ BİR YERE SAHİP

Şanlıurfaspor'un İstanbul Başakşehirspor'dan renklerine kattığı Hüseyin Tok ise Şanlıurfaspor'un Türkiye liglerinde çok değerli kulüplerden biri olduğuna dikkat çekti. Tok "Bu hedef doğrultusunda çalışmalarımızı Topuk Yaylası'nda sürdürüyoruz. Geçen sene yaşamış olduğum şampiyonluğa bir şampiyonluk daha katmak istiyorum. İnşallah nasip olursa bu sene kariyerim boyunca dördüncü şampiyonluğum olacak Urfaspor'la bir üst lige çıkarsak. Bu yüzden elimizden geleni yapacağız. Ben geçen sezonda Cihat hoca ile çalışmıştım. Vereceği taktik teknik ve vereceği emeklerle Urfaspor'u hak etiği yere çıkartmak istiyoruz. Urfaspor gerçekten önemli bir kulüp. Türkiye'de söz sahibi olan bir kulüp. Bence şuanda hak ettiği yerde değil. Bir an önce süper lige çıkartmak için uğraşacağız. Bu sene Şanlıurfaspor taraftarları merak etmesin çok farklı bir takım izleteceğiz. İnşallah çok iyi olacak" diye konuştu.
(Kaynak: Gazeteipekyol)

Kaynak: Temsilci

Son Dakika Güncel Şanlıurfaspor'da Tempo Artıyor - Son Dakika


Advertisement