Şansal Nişantaşı Meslek Yüksekokulu'nda - Son Dakika

Şansal Nişantaşı Meslek Yüksekokulu'nda

09.01.2012 20:10
Şansal Nişantaşı Meslek Yüksekokulu'nda

Nişantaşı MYO, Barbaros Şansal'ı, Moda Tasarımı programcılığı öğrencilerine özel bir seminer vermek üzere konuk edecek.

İstanbul'un en ayrıcalıklı kültür sanat merkezlerinden biri olan Nişantaşı'nda açılan İlk Meslek Yüksekokulu olmasıyla dikkat çeken Nişantaşı MYO etkinlikleriyle fark yaratıyor; Modanın Usta ismi Barbaros Şansal'ı, Moda Tasarımı programcılığı öğrencilerine özel bir seminer vermek üzere konuk edecek.

Yıllardır yaptığı çalışmalarla Türk Modasına yön veren Yıldırım Mayruk'la ortak olarak yaptığı koleksiyonlarla fark yaratan Barbaros Şansal "2023'e Hikayeler" temalı defilesiyle moda gündeminin ön sıralarında yer almayı yine başarıyor.

Türkiye'nin son dönem moda belleğini oluşturmak için çalışan Şansal, moda sektöründeki deneyimlerini yaratıcı stratejilerle nasıl harmanladığını Nişantaşı Myo Moda Tasarım Programcılığı öğrencilerine 10 OCAK SALI günü Saat 15:00 'de vereceği seminerle aktararacak..

Nişantaşı Myo'nun Yayın organı olarak kurulan ama yakın bir gelecekte Nişantaşı ve İstanbul'un Kültür Sanat hayatında önemli bir yere gelecek olan Nişantaşı News Gazetesi'nin Aralık sayısına özel bir röportaj veren Şansal, bu kez hem öğrencilerimizle tanışmak hem de moda dünyasında edindiği deneyimleri öğrencilerimizle paylaşmak için aramızda olacak.

Nişantası Myo Moda Tasarım Programcılığı öğrencilerinin hazırladığı mini defileyle de seminer sona erecek.

Yer : Nişantaşı Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu

Tarih : 10 Ocak 2011

Saat : 15:00

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Şansal Nişantaşı Meslek Yüksekokulu'nda - Son Dakika


Advertisement