Sansar Salvo & Burcu Uruş - Son Dakika

Sansar Salvo & Burcu Uruş

26.03.2017 16:04
Sansar Salvo & Burcu Uruş, System.String[]

Türkçe rap müziğin önemli isimlerinden Sansar Salvo, Burcu Uruş ile birlikte 26 Mart akşamı IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde!

Türkçe rap müziğin önemli isimlerinden Sansar Salvo, Burcu Uruş ile birlikte 26 Mart akşamı IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde!

Yeni single çalışmasının yayımlanmasıyla birlikte sevilen şarkılarını canlı enstrümanlarla seslendirecek olan Sansar Salvo'ya bu önemli gecede Burcu Uruş eşlik edecek.

Detaylar :

İl : İstanbul

İlce : Beşiktaş

Mekan : IF Performance Hall Beşiktaş

Mekan Adresi : Cihannüma Mah. Has Fırın Cad. Akmaz Çeşme Sok. No: 26 Beşiktaş (BKM Karşı Sokağı)

Başlangıç Saati : 26.03.2017 19: 00: 00

Bitiş Saati : 26.03.2017 21: 00: 00

Kategori : Sansar Salvo & Burcu Uruş

Tür : Konser

Ücretlimi? : Hayır

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Sansar Salvo & Burcu Uruş - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

AK Partili başkan, belediyenin arsasını kendi vakfına devreden AK Partili selefini mahkemeye verdi Ekim ayına ilişkin sosyal yardım desteği ödemeleri bugün başlıyor Yasak Elma'dan 5 oyuncu birden ayrılıyor! Başrol Şevval Sam'dan ilk yorum geldi Yüz yüze eğitime katılmayan öğrenciler dikkat! Okula gitmek zorunlu değil ama sınava girmeyen yandı Sayaçların periyodik muayene işleri özel sektöre devrediliyor: Vatandaşın faturası kabaracak Polonya Cumhurbaşkanı Duda, koronavirüse yakalandı Bir adama saldırıp pantolonunu indirmişti! Meğer 'Azman' yavrularını korumak için saldırmış Azerbaycan ordusu, Turan taktiğini uygulayarak Ermenistan'ın belini kırdı