Son Dakika Haberleri: Brezilya Takımı Santos'un Başkanı, Beşiktaşlı Vagner Love'a Küfür Etti

Brezilya Takımı Santos'un Başkanı, Beşiktaşlı Vagner Love'a Küfür Etti

29 gün önce

Brezilya takımı Santos'un Başkanı José Carlos Peres, "Vagner Love'ı istedik ancak o... çocuğu birden oynamaya ve goller atmaya başladı." dedi.

Geçtiğimiz sezonun devre arasında Aytemiz Alanyaspor'dan transfer edilen Brezilyalı futbolcunun sezon öncesinde takımdan ayrılması gündeme gelmişti. Ne var ki yıldız ismin transferi gerçekleşmemiş ve Love Beşiktaş'ta kalmıştı. Golcü futbolcuyu isteyen kulübün ise Brezilya ekibi Santos olduğu ifade edilmişti.

Santos kulübü başkanı José Carlos Peres Brezilya basınına yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"TRANSFER İÇİN TEKRAR GÖRÜŞECEĞİZ"

"Teknik direktörümüz Cuca, kendisiyle ilgilenmişti. Takıma ilk geldiğinde istediği 9 numara Vagner Love'du. Ancak transfer için çok kısıtlı bir süremiz vardı. Gece 00.00'a kadar bekledik ama Türklerle transferi müzakere edemedik. Böyle durumlar yumurtanın üzerinde yürümek gibidir. Sıkıntı, olayların çok hızlı gelişmesi oldu. Cuca, onu istedi ve o zaman gelebilecek durumdaydı. Beşiktaş ondan kurtulmak istiyordu. Ancak o... çocuğu birden oynamaya ve goller atmaya başladı. Durum biraz karmaşıklaştı ama transfer için tekrar görüşeceğiz."

Kaynak: Skorer


YORUMLAR


8 Silah Arkadaşı Şehit Olan Uzman Çavuş ile İlgili Yürek Yakan Detay: İlk Kez O Gün Yüzüğünü Yanına Almadı 'Güzin Abla'nın "Tecavüze Uğradım" Diyen Genç Kıza Verdiği Yanıt Tepki Çekti

Alkollü Kadın, Aralarında İlişki Olduğunu İddia Ettiği 80 Yaşındaki Annesi ve Komşunu Rehin Aldı