Son Dakika Haberleri: Sao Paulo, Adriano'nun Peşine Düştü!

Sao Paulo, Adriano'nun Peşine Düştü!

1 ay önce

Brezilya'nın köklü kulüplerinden biri olan Sao Paulo, Beşiktaş ile sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Adriano'yu gündemine aldı.

Brezilya Ligi ekiplerinden Sao Paulo, 30 Haziran'da Beşiktaş'la olan sözleşmesi sona erecek Adriano'yla ilgili transfer çalışmalarına başladı. Globo'da yer alan habere göre, Sao Paulo Teknik Direktörü Cuca, futbol tarzını çok beğendiği Brezilyalı sol beki mutlaka takımında görmek istiyor.

BREZİLYA'YA TATİLE GİDECEK

Adriano'nun da ülkesi Brezilya'da futbol kariyerini noktalamak istediği biliniyor ve arasının iyi olduğu Cuca ile birlikte çalışmaya sıcak bakıyor. Kısa bir süre sonra Brezilya'ya tatil yapmaya gidecek olan Adriano ile görüşmelere başlayacak Sao Paulo, finansal şartları zorlayarak deneyimli oyuncunun transferini bitirmeye çalışacak.

(Fanatik)

Sao Paulo, Adriano'nun Peşine Düştü!
Haber Yayın Tarihi : 23.05.2019 10:49 

YORUMLAR


Özge Ulusoy, İstanbul seçiminin ardından yaptığı paylaşımla çok konuşuldu! İmamoğlu'na "Oğlum" diye hitap eden Erkan Tan, Ordu Valisini göreve çağırdı: İstanbul Valiliği'ne tayin edilsin Son dakika! AK Parti'den sporda şiddet ve düzensizlikle ilgili yeni kanun teklifi