Sapanca'da Müzik Kurslarına Yoğun İlgi - Son Dakika

Sapanca'da Müzik Kurslarına Yoğun İlgi

04.01.2018 10:53
Sapanca'da Müzik Kurslarına Yoğun İlgi

Sapanca Belediyesi Kültür Müdürlüğü'nce açılan müzik kursları yoğun ilgi görüyor.

Sapanca Belediyesi Kültür Müdürlüğü'nce açılan müzik kursları yoğun ilgi görüyor.

Kırkpınar Kültür Merkezi'nde uzman şefler Arslan Akçay, Erdoğan Gökçe ve Hakan Köksöken tarafından verilen Türk sanat ve halk müziği kursları devam ediyor.

Kurs hakkında bilgi veren Kültür Müdürü Şafak Başoğlu, hocaların öğrencileriyle birebir ilgilenerek, yeteneklerini geliştirmeye çalıştığını söyledi.

Birebir eğitimin her zaman daha başarılı sonuçlar ortaya çıkardığını vurgulayan Başoğlu, "Aslında bu kurslarda bir nevi özel ders veriyoruz. Öğrencilerimiz eğitim aldıkça bireysel yeteneklerini daha iyi keşfediyor. Geçmiş yıllarda profesyonel eğitim alıp, yaşamlarını sanatın birçok dalında devam ettiren kursiyerlerimiz var. Bu da dolayısıyla talebi artırıyor." dedi.

Başoğlu, vaktini güzel değerlendirmek isteyenlerin de ilk adresinin burası olduğuna işaret ederek, bu imkanı sağlayan Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer'e teşekkür etti.

Kursiyerler, daha sonra vatandaşlara yönelik konser verecek.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sapanca'da Müzik Kurslarına Yoğun İlgi - Son Dakika


Son Dakika

Davutoğlu, Fatih Erbakan'ın 11:29 Davutoğlu, Fatih Erbakan'ın "Üçüncü İttifak" teklifine verdiği cevabı canlı yayında açıkladı: Henüz erken dedim Tartışmada sular durulmuyor! CHP'den Bakan Soylu'ya cevap: 2021 Eylül'ünde yapılan mitingi unutmuş 11:26 Tartışmada sular durulmuyor! CHP'den Bakan Soylu'ya cevap: 2021 Eylül'ünde yapılan mitingi unutmuş Son dakika! Erzincan'da yolcu otobüsü devrildi: Biri ağır 22 yaralı var 09:37 Son dakika! Erzincan'da yolcu otobüsü devrildi: Biri ağır 22 yaralı var
Davutoğlu, Abdullah Gül ile görüştü! Mutabık kaldıkları konular AK Partilileri kızdıracak 07:31 Davutoğlu, Abdullah Gül ile görüştü! Mutabık kaldıkları konular AK Partilileri kızdıracak Sergen Yalçın'ın istifası kapıda! Yerine düşünülen iki hoca da kulübü yakından tanıyor 00:38 Sergen Yalçın'ın istifası kapıda! Yerine düşünülen iki hoca da kulübü yakından tanıyor Giresunspor'dan Beşiktaş'a tarihi fark 21:06 Giresunspor'dan Beşiktaş'a tarihi fark
Kemal Kılıçdaroğlu: Yapacağız, Vali de Erdoğan da görecek 16:35 Kemal Kılıçdaroğlu: Yapacağız, Vali de Erdoğan da görecek İskoçya'da ikisi erkek biri kadın üç polis memurunun ilişki görüntüleri sızdı! 15:30 İskoçya'da ikisi erkek biri kadın üç polis memurunun ilişki görüntüleri sızdı!
Advertisement