Son Dakika Haberleri: Sapanca, Mehmetçik İçin Tek Yürek Oldu

Sapanca, Mehmetçik İçin Tek Yürek Oldu

9 gün önce

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde bulunan siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’de terör örgütlerine yönelik sürdürdüğü operasyona destek vermek amacıyla kampanya başlattılar.

Sapanca, Mehmetçik İçin Tek Yürek Oldu, System.String[]
Sakarya'nın Sapanca ilçesinde bulunan siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin'de terör örgütlerine yönelik sürdürdüğü operasyona destek vermek amacıyla kampanya başlattılar.

 Sapanca Belediyesi koordinesinde, Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer'in eşi Nurten Yılmazer, AK Parti Sapanca Kadın Kolları Başkanı Hatice Şahinoğlu, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Nuray Dikmen, İyi Parti Yönetim Kurulu Üyesi Aydan Pastacı Akal, Belediye Meclis Üyeleri Ayşe Kösemen ve Günnur Çelik, Himalaya İplik yöneticileri, Zehranın Patikleri, sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerin kadın kolları bir araya geldi. Toplantıda bir araya gelen vatandaşlar, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin 'Zeytin Dalı Harekatı' kapsamında "İpler Bizden, Örmesi Sizden" adlı kampanyayı düzenleyip, görev yapan Mehmetçikler için atkı ve bere öreceklerini belirttiler. Program 17 Şubat Cumartesi, Saat 12.00 da Sapanca Belediyesi Düğün Salonu'nda gerçekleşecek.

Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer'in eşi Nurten Yılmazer, "Böylesine güzel bir çalışmaya sizlerle imza atacak olmaktan dolayı mutluyum. Sapanca ve çevresinden geleceğine inandığımız hanımlarımızla birlikte 17 Şubat Cumartesi Saat 12.00 da Belediye Düğün Salonunda hep birlikte Mehmetçik için bereleri, atkıları öreceğiz. Ördüğümüz bu berelerin, yetkililerce cephedeki askerlerimize ulaşmasını sağlayacağız. Bu anlamlı projede bizlere destek veren Jandarma Komutanlığımız, Himalaya İplik, Zehranın Patikleri, sivil toplum kuruluşlarımız, siyasi partilerimizin kadın kolları ve gönül veren tüm hanımlara şimdiden teşekkür ediyorum" dedi.

Sapanca Kadın Girişimciler Derneği Başkanı Tanyel Yurtsever ise, "Tüm dünyada bütün mazlumların umudu olmayı görev bilen, bölgeye refahı ve huzuru getirmek için uğraşan devletimizin aldığı kararların her zaman arkasındayız. Sapanca Sivil Toplum kuruluşları ailesi olarak devletimize ve milletimize gereken her türlü desteği vermeye hazırız" diyerek tüm bayanları etkinliğe davet etti.

Zeytin Dalı Harekatına destek için başlatılan kampanyaya katılımın yüksek olması bekleniyor. - SAKARYATSK, "Sivilleri Vuruyorlar" Yalanını Yayınladığı Yeni Video ile Çürüttü Zeytin Dalı Harekatı Kapsamında Sınıra Yeni Tank Sevkiyatı

İçişleri Bakanı Soylu'nun Yaptığı Resim, Yardım Gecesinde 500 Bin Liraya Satıldı Yüksekova'da Korkutan Patlama! Güvenlik Güçleri Alarma Geçti, Operasyon Başlatıldı