Son Dakika Haberleri: Sarar Çifti Evinde Rehin Alınarak Soyuldu! Türk İnterpol'ü Devreye Girdi

Sarar Çifti Evinde Rehin Alınarak Soyuldu! Türk İnterpol'ü Devreye Girdi

2 ay önce

Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin ve eşi Zehra Sarar, maskeli 3 kişi tarafından rehin alındıktan sonra soyuldu. Şüphelilerin yakalanması için Türk Interpol'ü devreye girdi.

Eskişehir'de, Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin ve eşi Zehra Sarar, evlerine giren maskeli ve silahlı 3 soyguncu tarafından elleri ve ayakları bağlanarak soyuldu. Şüphelinin yakalanması için Türk Interpol'ü çalışma başlattı.

ELLERİ VE AYAKLARI BAĞLANDI

Eskişehir'de, Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin ve eşi Zehra Sarar, evlerine giren maskeli ve silahlı 3 soyguncu tarafından elleri ve ayakları bağlanarak soyuldu.

Alınan bilgiye göre, Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığınca Sarar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ve eşi Zehra Sarar'ın Osmangazi Mahallesi'ndeki konutlarına gelen silahlı 3 şüpheli tarafından rehin alınarak, soyulmalarına ilişkin başlatılan soruşturma sürüyor.

SOYGUNCULAR YABANCI UYRUKLU

Bu kapsamda şüphelilerin yabancı uyruklu olduklarının tespit edilmesi üzerine Türk Interpol'ü devreye girdi.

Kimlikleri gizli tutulan yabancı uyruklu hırsızlık zanlılarının, yurt dışına çıkmak için kullanabilecekleri değerlendirilen noktalarda güvenlik önlemleri artırıldı.

Olay sonrasından ilk kareler

Sarar Çifti Evinde Rehin Alınarak Soyuldu! Türk İnterpol'ü Devreye Girdi
Haber Yayın Tarihi : 20.05.2019 07:33 Kaynak: AA

YORUMLAR


Özge Ulusoy, İstanbul seçiminin ardından yaptığı paylaşımla çok konuşuldu! Son günlerin çok konuşulan ismi Özge Ulusoy'dan takipçilerine çağrı: Hesabımı terk etsinler Son dakika! AK Parti'den sporda şiddet ve düzensizlikle ilgili yeni kanun teklifi