Sarayönü'nde Egzoz Muayeneleri Başladı - Son Dakika

Sarayönü'nde Egzoz Muayeneleri Başladı

19.01.2012 11:20
Sarayönü'nde Egzoz Muayeneleri Başladı, System.String[]

Sarayönü'nde Gezici Araç Muayene İstasyonu ile egzoz muayeneleri başladı.

Sarayönü'nde Gezici Araç Muayene İstasyonu ile egzoz muayeneleri başladı.

Sarayönü Şoförler Odası Başkanı İsmail Karataş, yaptığı açıklamada, 2012 yılı ile birlikle Egzoz Muayene İstasyonu'nun ilçede hizmet vermeye başladığını söyledi.

Eskiden egzoz muayenesi için Konya'ya gitmek zorunda kaldıklarını ifade eden Karataş, "Bu iş için bir günlerini harcamaları gerekiyordu. Muayene için Konya'ya giden vatandaşlarımız zaman kaybının yanında bir de yakıt masrafına giriyordu. Hiçbir alakamız, ortaklığımız, çıkarımız olmadığı halde sırf vatandaşlarımızın işi görülsün, mağdur olmasınlar diye girişimlerimizle egzoz muayenesinin ilçemize gelmesini sağladık" dedi.

- KONYA

Sarayönü'nde Egzoz Muayeneleri Başladı

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sarayönü'nde Egzoz Muayeneleri Başladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Fenerbahçe taraftarından rakibi kızdıracak tezahürat: Trabzon kümeye Evde çıkan yangında dumandan zehirlenen 2 çocuk hayatını kaybetti Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı Ermenistan, Dağlık Karabağ'a getirdiği PKK'lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirdi Son Dakika: Türkiye'de 25 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 72 can kaybı, 2017 yeni vaka tespit edildi F.Bahçe'den müthiş geri dönüş! Trabzonspor'u net skorla mağlup ettiler