Sarayönü'nde Kitap Kurtları Ödüllendirildi - Son Dakika

Sarayönü'nde Kitap Kurtları Ödüllendirildi

24.01.2013 10:26
Sarayönü'nde Kitap Kurtları Ödüllendirildi, System.String[]

Sarayönü Kurşunlu Ortaokulu tarafından Sarayönü genelinde yapılan ödüllü kitap okuma sınavı sonuçları belli oldu.

Sarayönü Kurşunlu Ortaokulu tarafından Sarayönü genelinde yapılan ödüllü kitap okuma sınavı sonuçları belli oldu. Sınavda dereceye giren öğrenciler Kaymakam Kemal Yıldız tarafından çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

Kurşunlu Ortaokulu tarafından 'hep birlikte okuyalım' projesi kapsamında öğrencilerin anlama becerilerini geliştirmek, kitap okuma alışkanlıklarını sürekli hale getirmek amacıyla ödüllü kitap okuma yarışması düzenlenmişti.

Geçtiğimiz haftalarda yapılan sınava Sarayönü merkez, belde ve köy ortaokullarından 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerinden oluşan 145 öğrenci katıldı. Sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından ise dereceye giren 5 öğrenci çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

Sarayönü Kaymakamı Kemal Yıldız'ın makamında yapılan ödül töreninde, sınavda birinci olan Halıcı Cumhuriyet Ortaokulu'ndan Fatma Nur Kırıktaş'a 300 lira, ikinci olan Kurşunlu Ortaokulu'ndan Fatma Nur Yangöz'e 250 lira, üçüncü olan Kurşunlu Ortaokulu'ndan Yunus Emre Ülker'e 200 lira, dördüncü olan Başhüyük Ortaokulu'ndan Sümeyye Atiz'e 100 lira, beşinci olan Merkez Ortaokulu'ndan Berhan Rodi Gürkan'a 50 lira ödül verildi.

Muhabir: Ahmet Turan

Yayıncı: Rıfat Yerlikaya - KONYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sarayönü'nde Kitap Kurtları Ödüllendirildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İnternette hızla yayılan esrarengiz palyaço fotoğrafı, Instagram hesaplarının kapanmasına neden oluyor Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs hastalarını uyardı: Önerilen ilaçlar mutlaka kullanılmalı Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler MetroPoll anketinde çarpıcı sonuçlar! MHP'lilere Erdoğan'ı, AK Partililere de Bahçeli'yi sordular Hayat kurtaracak buluş! Koronavirüs hastalarının ölümüne yol açan sitokin fırtınasının gizemi çözüldü Eski takım arkadaşı, Maradona'nın Türkiye macerasını anlattı: İnanılmazdı İstanbul'da tedirgin eden görüntü! Cenazeler otobüsle taşındı İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü