Sarayönü'nde Patlama - Son Dakika

Sarayönü'nde Patlama

17.11.2011 10:52
Sarayönü'nde Patlama, System.String[]

Konya'nın Sarayönü İlçesi'nde bir tüp deposunda meydana gelen patlamada 2 kişi yaralandı.

Konya'nın Sarayönü ilçesinde bir tüp deposunda meydana gelen patlamada 2 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, PTT binasının arkasında, Mehmet Yüzkat'a (37) ait tüp deposunda gece tüp patladı.

İtfaiye ekipleri ve emniyet güçleri olay yerinde güvenlik önlemi aldı. Çevredeki evler ve öğrenci yurdu boşaltıldı.

Sarayönü Kaymakamı Kemal Yıldız, Belediye Başkanı Mehmet Güney, Cumhuriyet Başsavcısı İhsan Ercan, Emniyet Amiri Gani Yücel olay yerinde çalışmaları takip etti.

Sarayönü, Kadınhanı ilçe belediyeleri ile Ladik ve Başhüyük belde belediyeleri itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu yangın yaklaşık iki süren çalışmayla kontrol altına alındı.

Olayda iş yeri sahibi Yüzkat ve kimliği öğrenilemeyen bir çalışan yaralandı. Yaralılar, Sarayönü Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Tüp deposunda ve çevredeki iş yerlerinde maddi hasar meydana geldi. - SARAYÖNÜ

Sarayönü'nde Patlama

- Kaynak: AA

Son Dakika Politika Sarayönü'nde Patlama - Son Dakika


Son Dakika

Kaçak kazı yapan şahıslar, tünele havalandırma sistemi bile kurmuş Meteorolojiden 3 bölge için sağanak ve poyraz uyarısı Taksim'de maske takmadığı için ceza yiyen gençten ilginç tepki: İtiraz ederiz, olmazsa öteki tarafta görüşürüz Fenerbahçeli taraftarların tepkisine Muğdat'tan çok sert yanıt: Bir futbolcu ha maç satmış ha karısını satmış, aynı şey Yıllar sonra işgalden kurtarılan Ağdam'a giden Aliyev ve eşi, harap edilen camiye ayakkabılarını çıkararak girince gönülleri fethetti Yenilgiyi kabul eden Trump, Biden yönetimine geçiş sürecinin önünü açtı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Dünyaca ünlü Azerbaycanlı kick boksçu Zabit Samedov, Kuruluş Osman dizisine transfer oldu