Sarayönü'nde Patlama - Son Dakika

Sarayönü'nde Patlama

17.11.2011 11:01
Sarayönü'nde Patlama, System.String[]

Konya'nın Sarayönü ilçesinde bir tüp deposunda meydana gelen patlamada 2 kişi yaralandı.

Konya'nın Sarayönü ilçesinde bir tüp deposunda meydana gelen patlamada 2 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, PTT binasının arkasında, Mehmet Yüzkat'a (37) ait tüp deposunda gece tüp patladı.

İtfaiye ekipleri ve emniyet güçleri olay yerinde güvenlik önlemi aldı. Çevredeki evler ve öğrenci yurdu boşaltıldı.

Sarayönü Kaymakamı Kemal Yıldız, Belediye Başkanı Mehmet Güney, Cumhuriyet Başsavcısı İhsan Ercan, Emniyet Amiri Gani Yücel olay yerinde çalışmaları takip etti.

Sarayönü, Kadınhanı ilçe belediyeleri ile Ladik ve Başhüyük belde belediyeleri itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu yangın yaklaşık iki süren çalışmayla kontrol altına alındı.

Olayda iş yeri sahibi Yüzkat ve kimliği öğrenilemeyen bir çalışan yaralandı. Yaralılar, Sarayönü Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Tüp deposunda ve çevredeki iş yerlerinde maddi hasar meydana geldi.

- KONYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sarayönü'nde Patlama - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan vatandaşa 'Varlık Barışı' çağrısı: Paranızı ve altınlarınızı sisteme dahil edin Galatasaray'ın Aralık ayındaki olağanüstü genel kurulu, koronavirüs nedeniyle yapılamayacak Korona aşısı geliştirmişlerdi! Putin'in aşı olup olmadığına Kremlin'den ilginç yanıt: Şu an imkansız Sokak ortasında lüks cipte infaz: 2 kişi yaşamını yitirdi Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti ikinci bebeklerinin müjdesini verdi Eşi, kayınvalidesi ve görümcesi koronadan vefat eden kadın, karnındaki bebeği de üzüntüden kaybetti Yeni bir yöntem daha! "Eşim telefonun fiyatını duymasın" diyerek dolandırıyorlar Reuters: Erdoğan, döviz rezervleri eriyince Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal'ı görevden aldı