Sarayönü'nde Umre Kayıtları Başladı - Son Dakika

Sarayönü'nde Umre Kayıtları Başladı

05.01.2012 11:00
Sarayönü'nde Umre Kayıtları Başladı, System.String[]

Sarayönü Müftüsü Hüseyin Ergen, 2012 yılı umre kayıtlarının başladığını bildirdi.

Sarayönü Müftüsü Hüseyin Ergen, 2012 yılı umre kayıtlarının başladığını bildirdi.

Ergen, yaptığı yazılı açıklamada, Diyanet İşleri Başkanlığının her yıl olduğu gibi bu yıl da umre hizmetlerini devam ettirdiğini belirtti.

Her yıl vatandaşların başkanlığa olan teveccühünün en yüksek seviyede olduğunu ifade eden Ergen, şunları kaydetti:

"Başkanlığımız çeşitli kategorilerde umre seferleri düzenlemekte ve vatandaşlarımızın talebi yerine getirmektedir. Umrede uçak, otel, yemek, sağlık, irşat hizmeti ve kutsal yerleri ziyaret olmak üzere ve her grubun başında bir din görevlisi bulunmak şartıyla çeşitli kategorilerde ki umre seferleri 895 ile bin 500 avro arasında değişmektedir. Vatandaşlarımız için 10 günlük, 14 günlük ve 20 günlük olmak üzere muhtelif kategorilerde umre imkanı sunulmaktadır. İlk tur için dün umre kayıtlarımız başlamıştır. 11 Şubat tarihinden itibaren de umre seferleri başlayacaktır."

- KONYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sarayönü'nde Umre Kayıtları Başladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Tuba Ünsal'ın ekonomik alışverişi! Çocuklarına 10 TL'den tişört, 80 TL'den ayakkabı aldı "Akıncı kazanamazsa mesleği bırakırım" dediği öne sürülen Adil Gür: Ersin Tatar beni aradı 5 gündür üst üste düşen dolar, 7,80'den işlem görüyor Kazada yaralanan kuryeye yardım etmek yerine aracının paspasını temizledi 64 yaşındaki Ayşenil Şamlıoğlu, bacak dekolteli pozuyla genç kızlara taş çıkarttı Son Dakika! 2020 KPSS lisans sınavı sonuçları açıklandı ABD eski Başkanı Obama, megafonla oy isteyerek Biden'a destek oldu Sağlık Bakanı Koca'dan 7 kritik il için gece yarısı paylaşımı: Vakalarda artış var, kurallara uyalım