Son Dakika Haberleri: Sarı Yelekliler Macron'un İstifasını İstiyor- Paris'te Beklenen 'Şiddetli' Protestolar Başladı

Sarı Yelekliler Macron'un İstifasını İstiyor- Paris'te Beklenen 'Şiddetli' Protestolar Başladı

10 gün önce

- Sarı Yelekliler Macron'un istifasını istiyor Paris'te beklenen 'şiddetli' protestolar başladıPARİS - Hükumet'in yetersiz ekonomi politikaları için sokağa çıkan Sarı Yelek'liler bir kez daha Paris sokaklarına indi.

- Sarı Yelekliler Macron'un istifasını istiyor
Paris'te beklenen 'şiddetli' protestolar başladı

PARİS - Hükumet'in yetersiz ekonomi politikaları için sokağa çıkan Sarı Yelek'liler bir kez daha Paris sokaklarına indi. Polis yoğun güvenlik önlemleri alırken, göstericiler ve polis arasında çatışmaların da başladığı kaydedildi.
Başta akaryakıta gelen zam olmak üzere hükumetin yetersiz ekonomi politikalarını protesto eden Sarı Yelekliler eylemcileri bir kez daha Paris'in sokaklarını doldurdu. Protestocuların meydanlara ulaşamaması için pek çok ulaşım yolunu iptal etmesi, seferleri durdurmasına karşın halk meydanlarda yerini aldı. Polisin kurduğu birçok güvenlik noktasında pek çok kişiyi durdurarak arama yaptığı kaydedildi. Öte yandan gözaltına alınan kişi sayısının 300'ü geçtiği kaydedildi.
Polisle sık sık çatışmalara giren, eylemcilerin Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un istifasını istediği, polisin eylemcilere biber gazı ile müdahale ettiği kaydedildi.Papağana İşkence Yapan MasterChef Murat Özdemir, Gözaltına Alındı 2 Gündür Sarhoş Sanılan Kişinin Kafasından Mermi Çıktı

Fransa'da Sarı Yelekliler Otoyol Gişesini Ateşe Verdi İşte CHP'nin İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu'nun Eşi Dilek İmamoğlu!