Sarıgöl'de Kovid-19 denetimi - Son Dakika

Sarıgöl'de Kovid-19 denetimi

17.09.2020 17:59
Sarıgöl'de Kovid-19 denetimi, System.String[]

Sarıgöl ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) denetimi yapıldı.

Sarıgöl ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) denetimi yapıldı.

Kaymakam Ali Arıkan ve ilçe hıfzıssıhha kurulu üyeleri, Kovid-19 denetimine katıldı, vatandaşları pandemiye karşı uyardı.

Arıkan, Tırazlar, Çanakçı ve Bağlıca mahallelerini ziyaret etti, iş yerlerini denetledi, kurallara uyan esnafa teşekkür etti .

Vatandaşlara Kovid-19'dan korunmanın 3 kuralını anlatan Arıkan, "Maskemizi takalım, sosyal mesafemizi koruyalım ve ellerimizi de bol sabunlu suyla 20 saniye yıkayalım. Bu kurallar bizler ve karşımızdaki kişileri de koruyacaktır." diye uyarılarda bulundu.

Arıkan, taziyelerde uzun süre kalınmaması ve düğünlerde de tedbirlere dikkat edilmesini istedi.

Denetimlerde, Sarıgöl İlçe Sağlık Müdürü Cenk Uğur Çelik, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Hamza Öt, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Akar da yer aldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sarıgöl'de Kovid-19 denetimi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kılıçdaroğlu "Satılık ordu" ifadesini kullanan vekile sahip çıkmadı, sözleri ayakta alkışlandı Fenerbahçeli Nabil Dirar, Club Brugge ile büyük ölçüde anlaştı Kendisini tavana asarak intihar eden terzinin bıraktığı not yürek dağladı: Çocuklarım size emanet, ölmem hepimiz için iyi olacak Uğur'un diskalifiye edilmesinin ardından eleştirilerin hedefi olan Acun Ilıcalı sessizliğini bozdu Önlemler sıkılaştı, Diyarbakır'ın Çüngüş ilçesinde vakalar sıfırlandı 1.5 yaşındaki bebeğine alkol içirip fotoğraflarını paylaştı! Baba, savcılığa koştu TÜBİTAK'ın geliştirdiği Ürün Takip Sistemi uygulamasıyla maskelerin tıbbi maske olup olmadığı öğrenilebilecek Güney Koreli ünlü K-Pop grubu A.C.E, Erik Dalı'nda fena döktürdü! O anları 15 bin kişi izledi