Son Dakika Haberleri: Sarıgöl'de Murat Dalkılıç'lı Kurtuluş Coşkusu

Sarıgöl'de Murat Dalkılıç'lı Kurtuluş Coşkusu

10 ay önce

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Sarıgöl'ün düşman işgalinden kurtuluşunun 95'inci yıldönümü kutlamaları kapsamında pop müziğin sevilen isimlerinden Murat Dalkılıç'ı Sarıgöllü vatandaşlarla buluşturdu.

Sarıgöl'de Murat Dalkılıç'lı Kurtuluş Coşkusu, System.String[]

Sarıgöl'ün kurtuluşu kutlamalarında verilen konserde sanatçının sevenleri Murat Dalkılıç'ın şarkıları ile coştu.
Manisa'nın ve ilçelerinin düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü etkinlikleri kapsamında pop müziğin önde gelen seslerinden Murat Dalkılıç, Sarıgöl'de konser verdi. 4 Eylül Pazartesi günü Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin organize ettiği konserde Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Erdinç Karaköse ve vatandaşlar katıldı. Genç popçu, sevilen şarkılarını Sarıgöllü hayranlarıyla birlikte seslendirirken, enerjisi ve sahne performansıyla büyüledi.

"DEĞİŞİMİN MİMARI HOŞ GELDİNİZ"

Sarıgöl'ün kurtuluş gününü kutlayan Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Sarıgöl'ün bayramını ve kurtuluş gününü kutlayarak, "Bizlerin arasına katılarak bizlere onur veren, en önemlisi Sarıgöl'deki değişimin mimarı, yatırımlarla destek veren, Sarıgöl'ün gönlünde ayrı bir yeri olan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanım Cengiz Ergün'e de hoş geldiniz diyorum" dedi.

"ANLAMLI BİR GÜN"

Sevilen şarkılarını seslendiren Murat Dalkılıç'a, sahnede 10. Yıl Marşı eşliğinde teşekkür ederek çiçek ve mesir macunu takdim eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Necati Selçuk ile yaklaşık 3 buçuk sene öncesinde yola başladıklarını belirterek, Manisa'yı nasıl değişim içine soktukları gibi Sarıgöl'ü de aynı şekilde değiştirmek için çalışmalara başladıklarını söyledi. Ergün, "El birliği ile çok daha güzel projelere imza atacağız. Ne söz verdiysek yerine getirmenin mutluluğu içinde karşısında olacağız. Bugün anlamlı bir gün. Bugün Sarıgöl'ün kurtuluşu. Bizim bu günlere gelmemize sebep olan, bu ülkeyi cumhuriyeti kuran, karanlıklardan çıkaran, yokluktan çıkartan ve bugünü bize emanet eden Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını minnet ve rahmetle bir kez daha yad ediyorum. Huzur içinde yatsınlar. Görevimiz geçmişte yaşananları siz gençlere ve gelecek kuşaklara aktarmak. Bunları aktarmak için meydandayız ve sizlerin yanındayız. Yapacağımız görev budur. Türkiye nice mutlu ve huzurlu günlerde kurtuluş gecelerini ve gündüzlerini yaşayacaktır. Bunlar sizlerin sayesinde olacaktır" dedi.
Akşener Meydan Okumuştu! Gaziantep'te Erdoğan'ın Mitingi Öncesi Yollar Kapatıldı Güzel Sunucu, İngiltere Kupayı Kazanırsa Ekrana Çıplak Çıkma Sözü Verdi

Erdoğan, Türkiye'deki Suriyeliler İçin Tarih Verdi: Seçimden Sonra Gönderebiliriz