Sarıgöllü Çocuklar Manisa'yı tanıdı - Son Dakika

Sarıgöllü Çocuklar Manisa'yı tanıdı

09.11.2016 12:09
Sarıgöllü Çocuklar Manisa'yı tanıdı, System.String[]

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Sarıgöl Belediyesi işbirliği ile minikler halkoyunları grubu ve Cumhuriyet Korosu ekibi öğrencileri Manisa'yı ziyaret etti.

Atatürk Kent Park ve Çanakkale Şehitleri Anıtı'nı gezme fırsatı bulan öğrenciler güzel bir gün geçirdi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi sosyal belediyecilik uygulamalarıyla adından söz ettiriyor. Sarıgöl minikler halkoyunları grubu ve Cumhuriyet Korosu ekibi öğrencileri Sarıgöl Belediyesi işbirliği ile Manisa'yı gezdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanan öğrenciler, Atatürk Kent Park ve Çanakkale Şehitleri Anıtı'nı gezme fırsatı buldu. Çocuklara tarih bilincini aşılamak ve kültürel yerlerin tanıtılması amacıyla Manisa'ya gezi düzenlediklerini belirten Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, "İlçemizdeki minikler halkoyunları grubu ve Cumhuriyet Korosu ekibi öğrencilerimize tarih bilincini aşılamak ve kültürel yerlerin tanıtılması amacıyla gezi düzenledik. Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa'nın hem kültürel hem de tarihi yapısını tanımak amacıyla geziye katılan Sarıgöllü öğrencilerimizi en iyi şekilde ağırladı. Gezide çocuklarımız hem eğlendiler, hem de Manisa'yı görme fırsatı buldular. Geleceğimiz olan çocuklarımıza Manisa Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile bu tür etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz. Bizlere her türlü desteği veren Manisa Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ederiz" diye konuştu.

Sarıgöllü Çocuklar Manisa'yı tanıdı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Sarıgöllü Çocuklar Manisa'yı tanıdı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Asgari ücret zammı için 4 Aralık'ta yapılacak ilk toplantı internet üzerinden gerçekleştirilecek BionTech CEO'su Şahin'den İngiltere'nin onay verdiği aşıyla ilgili ilk yorum: Son derece titiz çalıştık İndirimli elektrik için son gün 5 Aralık Türk bilim insanları keçi sütünün içindeki bir maddenin koronavirüse karşı etkili olduğunu tespit etti Yürek yakan detay! Koronadan ölmeden 2 saat önce eşinden helallik istemiş Otomobil içerisindeki kadının yüzüne tekme attı! Dehşet anları kamerada Oyuncu Yaşar Alptekin'in eşi Nilgün Altınyay hayatını kaybetti Son Dakika! İngiltere, Pfizer-Biontech ortak çalışmasıyla yapılan koronavirüs aşısının kullanımını onayladı