Sarıgöllü Kadınlar Manisa'nın Konuğu Oldu - Son Dakika

Sarıgöllü Kadınlar Manisa'nın Konuğu Oldu

25.01.2017 17:34
Sarıgöllü Kadınlar Manisa'nın Konuğu Oldu, System.String[]

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi tarafından gerçekleştirilen Haydi Kadınlar Manisa'ya Projesi kapsamında, Sarıgöllü kadınlar Manisa'da ağırlandı.

Kentin tarihi ve turistik yerleri ile Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin hizmetlerini gezen bayanlar belediyeye tam not verdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi'nin 'Haydi Kadınlar Manisa'ya' projesinin bu haftaki konuğu Sarıgöllü kadınlar oldu. Sarıgöllü bayan gurubu, Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin kendileri için tahsis ettiği otobüsle sabah saatlerinde kente geldi. Konuklar, rehber Canan Çağlayan Akyüz eşliğinde Çanakkale Şehitleri Anıtı ve Atatürk Sergi Salonu, Atatürk Gençlik Merkezi'ni ziyaret etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin kente kazandırdığı önemli projeleri yakından tanıma fırsatı bulan bayanlar, Çanakkale Şehitleri Anıtı ve Atatürk Sergi Salonu'nu beğeniyle inceledi. Verilen öğle yemeği molasının sonrasında Sultan Camii, Muradiye Camii, Mevlevihane ve Ulu Camii ziyaret edildi. Ulucami'de verilen çay molasında dinlenen bayanlar Manisa'yı yaşanılabilir bir şehir haline getirdiği için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e teşekkür etti. Kent Konseyi tarafından güzel bir şekilde ağırlandıklarını ifade eden bayanlar, Haydi Kadınlar Manisa'ya Projesi'nde emeği geçenleri kutladı.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Sarıgöllü Kadınlar Manisa'nın Konuğu Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Demiryolları "Çin'e giden ilk ihracat treni yolundan döndü" iddialarına yanıt verdi: Gümrükleme için Halkalı'ya geldi Her hareketiyle gündeme bomba gibi düşen Şevval Şahin, bikinili pozlarıyla yine çok konuşulacak Doğu Perinçek'in ABD analizindeki sözleri sosyal medyaya damga vurdu: Biraz kapatsana kamerayı Şarkıcı Sevda Demirel, bornozlu paylaşımıyla hayranlarının ağzını açık bıraktı Sağlık Bakanı Koca yüksek risk altındaki 5 ilimizi uyardı: Hatay'da vaka artışı yüzde 125 Yunan televizyonuna konuşan Avrupa Komisyonu yetkilisinden Türkiye'ye küstah tehdit: Yaptırımlar orta ve uzun vadeli de olacak Dayakçı hala, 7 yaşındaki kız çocuğunun hayatını kararttı! Kangren yüzünden kolunu kaybetti Erdoğan'ın da katıldığı ilk milli helikopter motorunun teslim töreninde kriz: Hakkımızı helal etmiyoruz