Sarıkamış'ta Yaptırılan 4 Yıldızlı Otel Hizmete Girdi - Son Dakika

Sarıkamış'ta Yaptırılan 4 Yıldızlı Otel Hizmete Girdi

06.01.2012 14:34
Sarıkamış'ta Yaptırılan 4 Yıldızlı Otel Hizmete Girdi, System.String[]

Kars Sarıkamış'ta turizm bölgesinde yaptırılan bir otel hizmete açıldı.4 yıldızlı otel, 130 yatak kapasitesi ile hizmet verecek.

Kars Sarıkamış'ta turizm bölgesinde yaptırılan bir otel hizmete açıldı. 4 yıldızlı otel, 130 yatak kapasitesi ile hizmet verecek.

Otel sahibi eski Adana Milletvekili Yavuz Bildik, çocukluk yıllarının geçtiği Sarıkamış'a tekrar dönüp bir hizmet tesisi açmanın mutluluğu yaşadığını söyledi. Açılışa katılan Kars Valisi Ahmet Kara ise doğduğu topraklara vefa örneği gösterip yatırım yapan Bildik'i tebrik etti. Yapılan otelin Sarıkamış için çok lüks olduğuna değinen Kara, "Sayın Bildik, gerçekten çılgınlık yaparak bu kadar parayı Sarıkamış'a yatırmış. Dört dörtlük bir hizmet sunacak olması nedeniyle kendilerini kutluyorum." dedi.

Bildik Otel'in açılışına Kars Valisi Ahmet Kara, Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş, Sarıkamış Tugay Komutanı Tuğgeneral Mehmet Faruk Alpaydın, tüm çevre il ve ilçelerin kaymakam ve belediye başkanları ve çok sayıda davetil katıldı.

Sarıkamış'ta Yaptırılan 4 Yıldızlı Otel Hizmete Girdi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Sarıkamış'ta Yaptırılan 4 Yıldızlı Otel Hizmete Girdi - Son Dakika


Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Son Dakika: Türkiye'de 20 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 74 can kaybı, 1894 yeni vaka tespit edildi Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli koronavirüs aşısında hedefi belirledi: Önümüzdeki bahar aylarına kadar aşı meselesini çözeceğiz Son Dakika: Ortaokullarda 5., liselerde de 9. sınıflar 2 Kasım'da yüz yüze eğitime başlıyor Dünyanın en hızlı büyüyen yayıncısı Rachell Hofstetter'ın yayını bir ayda 11 milyon kez izlendi İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Bu görüntüler bugün çekildi! Alanya'da sahiller yaz aylarını aratmadı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı