Sarıkız Sulama Birliği Meclis Toplantısı - Son Dakika

Sarıkız Sulama Birliği Meclis Toplantısı

9 yıl önce

Saruhanlı'da tarımsal sulama hizmeti veren Sarıkız Sulama Birliği'nin 2011 yılı 1. olağan meclis toplantısı yapıldı.

Sarıkız Sulama Birliği Meclis Toplantısı, System.String[]

Saruhanlı'da tarımsal sulama hizmeti veren Sarıkız Sulama Birliği'nin 2011 yılı 1. olağan meclis toplantısı yapıldı.


Meclis toplantı salonunda Birlik Başkanı Halim Akyılmaz'ın başkanlığında yapılan toplantıya 42'i meclis üyesinden 38'i katıldı.


Toplantıda sulama sezonunda 55 geçişi işçi alınıp çalıştırılması meclis üyelerince onaylandı, 2011 yılı içinde birliğin bazı kadrolarında görev yapacakların belirlenmesi amacıyla seçimlere geçildi.


Birlik meclisi katip üyeliğine Tuncay Özel ve İbrahim Erdem seçildi. Meclis 1. Başkan Vekili Ramazan Hakan Ulak, 2. Başkan Vekili de Dilşat Ulaş oldu.


Plan ve Bütçe Komisyonu üyeliğine Mehmet Kahraman, Ercan Oktay, Mustafa Ekin, Hakan Ulak ve Ali Doğru, Sulama Faaliyetleri ve Denetleme Komisyonu üyeliğine Ali Akbay, Tuncay Özel, Osman Pala, Ramazan Yılmazel ve İsmail Göktaş, Birlik Encümen üyeliğine ise İsmail Kaynak, Mehmet Alat, Hüseyin Göksu, Adem Güler ve Hasan Filiz seçildi.


- MANİSA

Haber Yayın Tarihi: 27.04.2011 02:52 Kaynak: AASon Dakika

Vatandaş, deprem bölgesine gelen İmamoğlu'na çağrıda bulundu: Müteahhitler tutuklansın
Acun Ilıcalı çağrılara kulak verdi! Sosyal medya hesabından saat verip duyurdu Elazığlı depremzede herkesin aksine kendine sitem etti: O kadar parayı mezara mı götüreceğiz? Bize her şey müstahak

Son Dakika Haberleri