Sarıyer'de araçta gizli bölmeye saklanmış uyuşturucu ele geçirildi - Son Dakika

Sarıyer'de araçta gizli bölmeye saklanmış uyuşturucu ele geçirildi

10.09.2019 11:58
Sarıyer'de araçta gizli bölmeye saklanmış uyuşturucu ele geçirildi, System.String[]

Yılmaz OKUR/ SARIYER'de şüphe üzerine durdurulan bir araçta yapılan aramada gizli bölmeye saklanmış kokain ele geçirildi.

Yılmaz OKUR/ SARIYER'de şüphe üzerine durdurulan bir araçta yapılan aramada gizli bölmeye saklanmış kokain ele geçirildi.

Olay Ayazağa Mahallesi Dereboyu Caddesi'nde meydana geldi. Polis ekipleri şüphe üzerine durdurdukları bir araçta yaptıkları incelemede aracın havalandırma bölümüne gizlenmiş bir miktar kokain ele geçirdi. Havalandırma ünitesine özel bir mekanizma ile çalışan gizli bir bölme yapan zanlıların bu şekilde uyuşturucu taşıdıkları tespit edildi. Aracın sürücüsü gözaltına alındı.


- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Sarıyer'de araçta gizli bölmeye saklanmış uyuşturucu ele geçirildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Didier Drogba'yı yakalayan Falcao, eski G.Saraylı Elmander'in gol sayısına ulaşmayı hedefliyor İran medyası Fransa Cumhurbaşkanı Macron'u şeytana benzetti: Paris İblisi Trabzonspor yönetimi, teknik direktör Newton'ın yerine Abdullah Avcı'yı düşünüyor Usta tiyatrocu Hikmet Karagöz hayatını kaybetti Camideki görüntü İlber Ortaylı'yı kızdırdı: Bu ne zevksizlik Ermenistan'a üst düzey darbe! Dağlık Karabağ'ın sözde savunma bakanı cephede yaralandı Muhtar olduğuna kimseyi inandıramayan genç, kimliğini göstermek zorunda kalıyor Patlama sonra kaçtığı yerde kıskıvrak yakalanan teröristi polise söyleyen görgü tanığı: Omuzunda tüfek vardı