Sarıyer'de sahilde balık tutan bir şahıs, denizde ceset olduğunu fark etti - Son Dakika

Sarıyer'de sahilde balık tutan bir şahıs, denizde ceset olduğunu fark etti

5 gün önce

Vatandaşların ihbarı üzerine harekete geçen Sahil Güvenlik ekipleri, Sarıyer sahilinde ceset buldu. Balık tutarken denizde ceset olduğunu fark eden şahsın ihbarı üzerine olay yerine gelen ekipler, üzerinden Mehmet Ali Ağcagül adına düzenlenmiş bir kimlik bulunan cesedi kıyıya çıkardı.

Sarıyer'de, denizde ceset bulundu. Vatandaşlar, polisin ceset üzerindeki incelemelerini ve denizden çıkarılışını meraklı gözlerle takip etti.

CESEDİ, SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI'NA BAĞLI EKİP ÇIKARDI

Yeniköy'de 21.00 sıralarında meydana gelen olayda, sahilde oltayla balık tutan bir kişi, denizde bir erkek cesedi gördü. İhbar üzerine harekete geçen Sahil Güvenlik Komutanlığı'na bağlı bir ekip, cesedi denizden çıkararak bota aldı.

VATANDAŞLAR CEP TELEFONUYLA KAYDETTİ

Bu sırada olay yerine gelen polis ekipleri, güvenlik şeridi çekerek sahildeki vatandaşları uzaklaştırmaya çalıştı. Polisin çabalarına rağmen uzaklaşmayan bazı vatandaşlar, ceset üzerinde yapılan incelemeleri ve denizden çıkarılışını meraklı gözlerle izledi. Bazı vatandaşlar ise bu anları cep telefonu kameralarıyla kayıt etti.

DARP İZİNE RASTLANMADI

Polisin ceset üzerinde yaptığı incelemelerde herhangi bir darp izine rastlanmadı. Üzerinde Mehmet Ali Ağcagül adına düzenlenmiş bir kimlik çıkan ceset, incelemelerin ardından İstinye Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Sarıyer'de sahilde balık tutan bir şahıs, denizde ceset olduğunu fark etti
Haber Yayın Tarihi: 14.01.2020 10:53 Kaynak: DHASon Dakika

Merkel: Libya'daki krizin çözümü askeri olmayacak
Kar görmek için yaylaya giden 200 kişi dönüş yolunda mahsur kaldı Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! Önümüzdeki hafta kar yağışı etkili olacak Parkta eşini vurdu, polis ve sağlık ekibi gelinceye kadar başında bekledi

Son Dakika Haberleri