Şarkıcı Berkay adliyeye geldi - Son Dakika

Şarkıcı Berkay adliyeye geldi

11.09.2019 10:19

- Şarkıcı Berkay adliyeye geldi Arda Turan- Berkay davası başlıyorİSTANBUL - Futbolcu Arda Turan ve Şarkıcı Berkay arasında geçen yıl yaşanan kavga mahkemeye taşındı.

- Şarkıcı Berkay adliyeye geldi

Arda Turan- Berkay davası başlıyor

İSTANBUL - Futbolcu Arda Turan ve Şarkıcı Berkay arasında geçen yıl yaşanan kavga mahkemeye taşındı. Bugün görülecek duruşma öncesi şarkıcı Berkay avukatları ile birlikte adliyeye geldi.

Arda Turan ve Berkay kavgası mahkemeye taşındı. Bugün Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayı'nda görülecek duruşma öncesi şarkıcı Berkay avukatları ile birlikte adliye binasına giriş yaptı. Berkay adliye içerisinde bekleyen gazetecilere, "Davada ne gerekiyorsa onu bekliyoruz. İlk günden beri özür bekliyoruz. Kendisinin katılıp katılmayacağını bilmiyorum. Ben her davamı takip edeceğim. Olması gereken de budur" açıklamasını yaptı. 41. Asliye Ceza Mahkemesinde görülecek duruşma saat 10.00'da başlayacak.

Şarkıcı Berkay adliyeye geldi
Şarkıcı Berkay adliyeye geldi
Şarkıcı Berkay adliyeye geldi
Şarkıcı Berkay adliyeye geldi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Şarkıcı Berkay adliyeye geldi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı