Şarkıcı Berkay, maske takmayarak koronavirüse meydan okudu - Son Dakika

Şarkıcı Berkay, maske takmayarak koronavirüse meydan okudu

20.10.2020 11:01

Popçu Berkay Şahin, geçtiğimiz gün eşi Özlem Şahin ve kızı Arya Şahin ile birlikte Beşiktaş'taki alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı. Berkay'ın maske takmaması, "Koronavirüse meydan okuyor" yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Sabah saatlerinde geldikleri AVM'de meydan katındaki bir restoranda kahvaltı yapan Berkay Şahin ve Özlem Ada Şahin, kahvaltı sonrası kızları Arya'yı açık alanda gezdirip keyifli vakit geçirdiler. Daha sonra vale noktasından aracını teslim alan popçu, öğlen saatlerinde ailesiyle AVM'den ayrıldı.

Renkli kıyafetiyle kendisini görüntüleyen basın mensuplarına poz veren ünlü popçunun maskesiz olması da dikkatlerden kaçmadı.

"BEN GALERİCİ DEĞİL, ŞARKICIYIM"

T plakalı cipiyle usulsüzlük yaptığı yönünde haberler çıkan Berkay, geçtiğimiz günlerde ayaküstü sohbet ettiği basın mensuplarına "O arabayı getiren ihraç eden ben değilim ki ben galeriden gidip aracımı alıyorum. Kardeşim ben galerici değil, şarkıcıyım" demişti.

Şarkıcı Berkay koronavirüse meydan okudu
Şarkıcı Berkay, maske takmayarak koronavirüse meydan okudu

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Şarkıcı Berkay, maske takmayarak koronavirüse meydan okudu - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (2)
  • çağrı biçer: hecelemeyi öğrenmeden önce noktalama işaretlerini de öğrenseydin 2 yıllık sağlık bilimleri mezunu stajyer laborant! 0 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Everton, Beşiktaş'a Cenk Tosun'u önerdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Mahkeme fotoğraftaki 'Buket' detayını delil saydı, tacizci komşu 10 yıl hapis yatacak Son Dakika! Paşinyan'dan gerilimi tırmandıran sözler: Rusya'dan ümidi kestim, kendimizi savunacağız Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti