Son Dakika Haberleri: Şarkıcı Berkay Şahin ve Ece Erken'in Sarmaş Dolaş Görüntüleri Ortaya Çıktı

Şarkıcı Berkay Şahin ve Ece Erken'in Sarmaş Dolaş Görüntüleri Ortaya Çıktı

30 gün önce

Dün gece ünlü bir iş adamının doğum gününe katılan şarkıcı Berkay Şahin ve Ece Erken'in sarmaş dolaş görüntüleri ortaya çıktı.

İş adamı Murat Karabova, dün akşam yeni yaşını yakın dostlarının katıldığı bir partiyle kutladı. Geceye damga vuran ise şarkıcı Berkay Şahin ve Ece Erken'in yakınlaşması oldu.

ECE VE BERKAY SARMAŞ DOLAŞ

Instagram hesabı Lost Secret'ın haberine göre; Murat Karabova'nın doğum gününde geceye Ece Erken ve Şarkıcı Berkay'ın yakınlaşması damga vurdu. İkinci bebeğine hamile olan eşi Özlem Ada Şahin olmadan partiye katılan Berkay, gecenin ilerleyen saatlerinde alkolün etkisiyle Ece Erken'le yakınlaştı.

"DEDİKODULAR HAYAL ÜRÜNÜDÜR"

Murat Karabova, çıkan görüntülerden sonra Instagram hesabından açıklama yaparak, "Dün gece doğum günüm için bir araya geldiğimiz dostlarıma öncelikle teşekkür ediyorum, değerli arkadaşlarım Berkay Şahin, Ece Erken ben bir çok yakın arkadaşım sohbet eşliğinde eğlendik, var olmayan dedikodular dolaşsa da hepsi hayal ürünüdür. Tüm gece güzel olan. Eğlencemizi tadında bırakan Berkay Şahin erkenden ayrılmıştır. Yan yana doğum günü nedeniyle herkes bir araya gelmiştir Ece Erken özel arabamızla evine kadar bıraktırttık." dediSamimi Görüntüleri Ortaya Çıkan Berkay Şahin ve Ece Erken'den İlk Açıklama


YORUMLAR


Tek Celsede Boşanan Sunucu Meltem Acet, Eşinden Rekor Tazminat Alacak Otelde Odasına Gizli Kamera Koyup Cinsel İlişki Görüntülerini Canlı Yayınladılar Sinan Akçıl'ın Eşi Burcu Kıratlı'dan Tesettürlü Fotoğraf!