Son Dakika Haberleri: Şarkıcı Ender Emek'ten Türkiye'yi tehdit eden ABD Başkanı Trump'a tepki!

Şarkıcı Ender Emek'ten Türkiye'yi tehdit eden ABD Başkanı Trump'a tepki!

7 gün önce

Şarkıcı Ender Emek, Trump'ın atmış olduğu tweetler ile ilgili sosyal medya hesaplarından açıklamalarda bulundu.

Şarkıcı Ender Emek'ten Türkiye'yi tehdit eden ABD Başkanı Trump'a tepki!, System.String[]

Single çalışması "Biz Çoktan Ayrıldık" ile büyük beğeni toplayan Ender Emek, geçtiğimiz yıl aralık ayında DMC Müzik etiketiyle yayınlanan, söz ve müziği Emirkan'a ait, "Gururum Sensin" adlı yeni şarkısıyla adından söz ettirmişti. Genç şarkıcıdan Türkiye ile ilgili tehdit paylaşımlarında bulunan ABD Başkanı Trump'a tepki gösterdi.

TEPKİ GÖSTERDİ

Ender Emek, sosyal medya hesabından şu sözleri paylaştı:

"Trump'ın attığı tweet resmen itiraf. Demek ki neymiş, dış güçler Türkiye ekonomisine saldırmış. Ekonomik saldırılar olduğunda bunu ısrarla inkar edenler, ülkesini aşağılamaya çalışanlar utansın! Trump efendi unuttuğun bir şey var; Artık karşınızda eski Türkiye yok! Ülkemizi tehdit eden ABD'ye karşı devletimizin, ordumuzun ve Başkomutan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanındayız"

Haber Yayın Tarihi: 10.10.2019 05:27 ABD Başkanı Trump'tan haddini aşan çıkış! Türkiye'nin terör operasyonlarını çocuk kavgasına benzetti
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Trump'a heyet gönderirseniz bunu iyi yere taşırız dedik Lady Gaga, konserde kucak dansı yaparken hayranıyla birlikte sahneden düştü Acun Ilıcalı'nın saplantılı hayranı Reşat Özkan'dan dikkat çeken çıkış: Karşına çıkacağım o zaman ne yapacaksın?