Son Dakika Haberleri: Şarkıcı Gülşen, Cesur Sahne Kıyafetiyle Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti

Şarkıcı Gülşen, Cesur Sahne Kıyafetiyle Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti

4 gün önce

Güzel şarkıcı Gülşen, geçtiğimiz gün Bostancı Gösteri Merkezi'nde hayranlarıyla buluştu. Gülşen, konserinde giydiği beyaz dekolteli kıyafetiyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

Ünlü şarkıcı Gülşen Bostancı Gösteri Merkezi'nde hayranlarının karşısına çıktı. Gülşen konserde giydiği dekolte kıyafetiyle dikkat çekti.

En güzel şarkılarını seslendiren Gülşen'in, konserde cesur bir kıyafet tercihi yaptı. Beyazlar içinde olan Gülşen fiziği ve danslarıyla göz kamaştırdı.

CESUR KIYAFETLERİYLE DİKKAT ÇEKTİ

42 yaşındaki Gülşen'in kıyafet tercihine sosyal medya kullanıcıları da bol bol yorum yaptı. Gülşen'in cesur kıyafetini görenler "Sahnedeki kıyafetleri çok güzel taşsız tuşsuz da şık olunabiliyor", "Giyimini çok beğendim yakışmış" ve "Çok ufak bir kadın o yüzden yakışıyor ne giyse" yorumlarını yaptı.

"YOL ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDERİM"

Gülşen, sosyal medya hesabından konser fotoğraflarını paylaşıp şu notu ekledi:

"Öncelikle hayal kurmaktan korkmayan ve sonra da bunları bir bir gerçeğe dönüştüren tüm yol arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum huzurunuzda. İçtenliği samimiyeti, sevgiyi, inancı ve bununla birlikte profesyonelliğini yüksek dozda hissettiren ve hayatımda olduğu için şükrettiğim Mahizer Aytaş'a , Hakan Yıldırım'a, Haluk Şentürk'e ve Ozan Çolakoğlu'na sonsuz teşekkür ederim.

Dün gece o çılgın kalabalıkla bana bir kez daha karşılıklı duygularımızın sonsuzluğunu hissettiren dinleyicilerime, hem görüntüleriyle hem profesyonellikleriyle Hollywood sahnesi hayalimizi müziğimize yansıtan tüm müzisyen arkadaşlarıma, bir kez daha sonsuz teşekkürlerimle..."

EV HALİ YORUM YAĞMURUNA TUTULMUŞTU

Öte yandan önceki gün oğluyla ev halini paylaşan şarkıcının altına bir şey giymeden sadece beline bir hırka bağlaması da eleştirilmesine neden olmuştu.

Gülşen'in ev hali
Haber Yayın Tarihi : 15.04.2019 07:49 

YORUMLAR (44)
  • AH GÜLŞEN AH: Bİ YERDEN BAŞLAMAK GEREKİRSE. . REHA MUHTAR DAN BAŞLAYALIM. . Bİ REHA MUHTAR KADAR OLAMADIK. . ZAMANINDA ÇOK ŞAŞIRMIŞTIK DEĞİL Mİ. . YİNE AKLMA DÜŞTÜ BENİM. . O ZAMANDA DEMİŞTİM. . ARMUDUN İYİS YANİ. . GÜLŞEN O ZAMANLAR HARİKA BİRŞEYDİ HATIRLAYAN VARSA. . Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
  • Mustafa: Hadi insanlardan utanmiyorsunuz?hicyoksa allahtan korkun bizim sanatcilarda yavas yavas hiristiyanlasiyorlar. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Koral: Gayet başarılı bir sanatçı, her şarkısı hit olmuş biri, lütfen saygı gösterelim ve hakkını yemeyelim Cevap Yaz 4 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Güzel Sunucu Burcu Esmersoy, Hamilelik İddiaları Hakkında Açıklama Yaptı Benfica Taraftarı Yanlış Frankfurt'a Gidince, Sosyal Medya Yıkıldı Şov Yıldızı Kim Kardashian, Takipçilerine Yatak Odasına Kurdurduğu Düzeneği Gösterdi Bir Zamanlar Çukurova'ya Damga Vuran Samanlık Sahnesi