Son Dakika Haberleri: Şarkıcı Hatice, Derin Yırtmaçlı Elbise ve Topuklu Ayakkabıyla Ata Bindi

Şarkıcı Hatice, Derin Yırtmaçlı Elbise ve Topuklu Ayakkabıyla Ata Bindi

2 ay önce

Paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen şarkıcı Hatice, bu sefer de klip çekiminde derin yırtmaçlı kırmızı elbisesi ve topuklu ayakkabılarıyla ata bindi.

Şarkıcı Hatice, sosyal medya hesabı Instagram'dan ilginç paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Şarkıcı son olarak klip çekiminde ata bindiği anları Instagram hesabından paylaştı.

DERİN YIRTMACI VE TOPUKLU AYAKKABIYLA ATA BİNDİ

Geçtiğimiz günlerde yeni şarkısı için harekete geçen şarkıcı Hatice, klip çekimine başladı. Setten fotoğraf ile video paylaşan Hatice, topuklu ayakkabı ve kırmızı derin yırtmaçlı elbisesiyle beyaz ata bindi.

"PRENSİME GİDİYORUM"

Hatice, ata bindiği videoyu "Beyaz atımla prensime gidiyorum" notuyla Instagram'dan paylaştı. Şarkıcının paylaşımı kısa sürede 7 bine yakın beğeni aldı.

SEVGİLİLER GÜNÜ'NDE HAMAMA GİTTİ

Cesur paylaşımlarıyla tanınan Hatice, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde hamama giderek şarkı söylemiş ve bu anları "Sevgililer Günü mü? Bence sevgiliden arınma günü" notuyla Instagram hesabından paylaşmıştı.


YORUMLAR


"Benden Olamaz" Deyip DNA Testi Yaptırdı, Çocuğun Babası Bakın Kim Çıktı! Komşuları Tarafından Şikayet Edilen Zanlı, Evine Gelen Polis Memurunu Bıçakladı Oyuncu Melisa Aslı Pamuk'un Adnan Oktar'ın Programına Konuk Olduğu Video Sosyal Medyayı Salladı