Şarkıcı Kibariye uçakta fenalaştı, hayranlarını korkuttu - Son Dakika

Şarkıcı Kibariye uçakta fenalaştı, hayranlarını korkuttu

07.04.2021 17:55
Şarkıcı Kibariye uçakta fenalaştı, hayranlarını korkuttu, System.String[]

İstanbul'dan İzmir'e gitmek için uçağa binen Kibariye, bir anda fenalaştı. Nefes almakta güçlük çeken ünlü şarkıcıya ilk müdahaleyi kabin ekibi gerçekleştirdi. Sevenlerini korkutan Kibariye'nin sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi geldi.

Arabeskin kraliçesi lakaplı Kibariye, İstanbul- İzmir uçağında fenalaştı. Nefes almakta zorluk çeken Kibariye'ye ilk müdahale, kabin ekibi tarafından yapıldı.

SAĞLIK EKİBİ YAKINDAN İLGİLENDİ

Uçuş sonrası havalimanı sağlık ekipleri tarafından kontrolleri yapılan Kibariye'nin, valizlerini yer hizmetleri görevlileri yardımı ile aldığı öğrenildi.

"SEVİLMEK ÇOK GÜZEL"

Yolcuların yoğun ilgisi ve geçmiş olsun dilekleriyle karşılaşan Kibariye, "Sevilmek çok güzel şey, teşekkür ederim, sizleri seviyorum" diyerek havaalanından ayrıldı.

Şarkıcı Kibariye uçakta fenalaştı, hayranlarını korkuttu
Şarkıcı Kibariye uçakta fenalaştı, hayranlarını korkuttu

Son Dakika Magazin Şarkıcı Kibariye uçakta fenalaştı, hayranlarını korkuttu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Avrupa'nın önde gelen futbol federasyonlarının ardından TFF'den de Avrupa Süper Ligi'ne yönelik sert açıklama geldi Avrupa'nın önde gelen futbol federasyonlarının ardından TFF'den de Avrupa Süper Ligi'ne yönelik sert açıklama geldi Belediyeler vasıtasıyla Almanya'ya kaçan şahıs konuştu: İşin merkezi Bingöl, haftada 3-4 otobüs gidiyordu Belediyeler vasıtasıyla Almanya'ya kaçan şahıs konuştu: İşin merkezi Bingöl, haftada 3-4 otobüs gidiyordu Beşiktaş Yöneticisi Cenk Sümer: Avrupa Süper Ligi'nden bize bir davet gelebilir Beşiktaş Yöneticisi Cenk Sümer: Avrupa Süper Ligi'nden bize bir davet gelebilir Tavuk çiftliğine kumar baskını: 28 kişiye binlerce lira ceza kesildi Tavuk çiftliğine kumar baskını: 28 kişiye binlerce lira ceza kesildi Dünyanın en kaliteli incirinin üretildiği bahçelere verilen zararı TEİAŞ görevlilerinin yaptığı ortaya çıktı Dünyanın en kaliteli incirinin üretildiği bahçelere verilen zararı TEİAŞ görevlilerinin yaptığı ortaya çıktı İstanbul Okmeydanı'nda giriş ve çıkışlar kapatıldı! Araçlar didik didik aranıyor İstanbul Okmeydanı'nda giriş ve çıkışlar kapatıldı! Araçlar didik didik aranıyor Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, bu kez de kolları sıvayıp fırının başına geçti Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, bu kez de kolları sıvayıp fırının başına geçti Derya Açıkgöz, ablası Hadise'nin Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddiaları hakkında konuştu Derya Açıkgöz, ablası Hadise'nin Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddiaları hakkında konuştu