Son Dakika Haberleri: Organizasyon Şirketi, Parasını Alarak Sahneye Çıkmayan Niran Ünsal'dan Şikayetçi Oldu

Organizasyon Şirketi, Parasını Alarak Sahneye Çıkmayan Niran Ünsal'dan Şikayetçi Oldu

3 gün önce

Bursa'da faaliyet gösteren bir organizasyon şirketi, şarkıcı Niran Ünsal'ın ödemesini aldığı halde konsere katılmadığını iddia ederek suç duyurusunda bulundu.

Bursa'nın Gemlik ilçesinde faaliyet gösteren bir organizasyon şirketi, şarkıcı Niran Ünsal'ın ödemesini aldığı halde konsere katılmadığını iddia ederek suç duyurusunda bulundu.

Organizasyon şirketinin sahibi, 50 bin lira zararlarının olduğunu ileri sürerek, "Raporluydum" diyen Ünsal'ın o saatlerde başka bir yerde konserde olduğunu belirtti.

KONSER ÜCRETİNİ PEŞİN ALDI

Gemlik ilçesinde faaliyet gösteren Seda Organizasyon'un sahibi Seda Üre, bir otelde konser vermesi için şarkıcı Niran Ünsal'la anlaştı. Organizasyon şirketinin iddiasına göre Ünsal, konser ücretini peşin aldı. Konserin yapılacağı otele de yemek ve mekan için ödeme yapan organizasyon şirketi 300 kişiye konser bileti sattı. Konserin verileceği akşam dinleyiciler erken saatlerden itibaren söz konusu otelde yerlerini alıp Ünsal'ı beklemeye başladı. Saat ilerlemesine rağmen Ünsal'ın konsere çıkmaması üzerine dinleyiciler organizasyon şirketine soru sormaya başladı. Organizasyon şirketi Ünsal'ı dinlemeye gelen müzikseverlere Ünsal'ın konsere gelmeyeceğini söyleyerek bu konuyla ilgili gerekli işlemleri yapacakları sözünü verdi.

"RAPORLUYDUM O YÜZDEN KONSERE ÇIKAMADIM"

Ünsal'ın konsere gelmemesiyle ilgili araştırma yapan organizasyon şirketi, Ünsal'ın aynı gece Erdek'te de konseri olduğunu ve kendi konser saatlerinde Ünsal'ın yine Erdek'te konserine devam ettiğini tespit etti. Ünsal'ın daha sonra konserle ilgili kamuoyuna 'Raporluydum, o yüzden konsere çıkamadım' şeklinde yaptığı açıklamanın gerçek dışı olduğunu iddia eden organizasyon şirketi sahibi Seda Üre ile ortağı Yelda Baykız, şarkıcı Niran Ünsal hakkında suç duyurusunda bulunmak için Bursa Adliyesine geldi.

"BİZE SÖZ VERDİĞİ SAATTE BAŞKA YERDEN KONSER VERDİ"

Üre, avukatı aracılığıyla açıklama yaparak, Ünsal'ın yaptığı açıklamaların gerçeği yansıtmadığını ve Ünsal'ın kendilerine söz verdiği saatte Erdek'teki konserine devam ettiğini, 23.00 sıralarında Erdek'ten ayrılıp direkt İstanbul'a geçtiğini kaydetti.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Üre'nin avukatı Erdinç Sümer, Niran Ünsal hakkında suç duyurusunda bulunarak gerekeni yapacaklarını kaydetti.

Haber Yayın Tarihi : 15.04.2019 03:49 Kaynak: İHA

YORUMLAR (24)
  • True : Nasıl bir adalet ya Rabbi 50 bin tl yi peşin almasına rağmen gelmiyor bir asgar ücretli peşin almadığı halde ayda 2000 tl lik için bir işe geç kalsa gözünün yaşına bakılmaz fircalanir yıkılsın artık bu kapitalist sistem .. Sen asgari ücretliye sana mesai verecem de işe gece yarısı gelir garibim Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
  • True : Nasıl bir adalet ya Rabbi 50 bin tl yi peşin almasına rağmen gelmiyor bir asgar ücretli peşin almadığı halde ayda 2000 tl lik için bir işe geç kalsa gözünün yaşına bakılmaz fircalanir yıkılsın artık bu kapitalist sistem .. Sen asgari ücretliye sana mesai verecem de işe gece yarısı gelir garibim Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
  • True : Nasıl bir adalet ya Rabbi 50 bin tl yi peşin almasına rağmen gelmiyor bir asgar ücretli peşin almadığı halde ayda 2000 tl lik için bir işe geç kalsa gözünün yaşına bakılmaz fircalanir yıkılsın artık bu kapitalist sistem .. Sen asgari ücretliye sana mesai verecem de işe gece yarısı gelir garibim Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Erdoğan, İstanbul Seçimlerine Yapılan İtiraza Değindi: Sonuna Kadar Mücadele Edeceğiz Fransa ile Türkiye 150 Milyon Euroluk Anlaşma İmzaladı Kaçak Kazı Yapan Defineciler, 35 Metrelik Çukurda Mahsur Kaldı! Ekipler Seferber Oldu Kuyuda Mahsur Kalan 7 Defineciden 6'sı Kurtarıldı, 1 Kişi Öldü