Şarkıcı Rihanna, göğüslerini sallayarak dans etti - Son Dakika

Şarkıcı Rihanna, göğüslerini sallayarak dans etti

2 ay önce

Yaptığı şarkı ve paylaşımlarla adından söz ettiren şarkıcı Rihanna, sosyal medya hesabından yılbaşı ağacının önünde dans ettiği anları paylaştı. Rihanna'nın videoda yaptığı göğüs hareketli ise dikkat çekti.

Yaptığı şarkılar ve paylaşımların yanı sıra moda sektöründe gösterdiği başarıyla sürekli adından söz ettiren dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, Instagram hesabından yaptığı dans paylaşımıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

GÖĞÜSLERİNİ SALLAYARAK DANS ETTİ

Bir iç çamaşırı koleksiyonu hazırlayan ve sosyal medya hesabından zaman zaman piyasaya süreceği ürünlerle ilgili paylaşımlarda bulunan şarkıcı, bu sefer de dans ettiği anların videosunu yayınladı. Barbadoslu 31 yaşındaki şarkıcı Rihanna, evindeki Noel ağacı önünde çekilmiş dans videosunda göğüslerini sallayarak dans etti.

TAKİPÇİLERİNİ HAYRAN BIRAKTI

Kamera karşısında yaptığı figürlerle dikkat çeken Rihanna'nın bu paylaşımı milyonlarca takipçisinin dikkatini çekti. Birçok sosyal medya kullanıcı, şarkıcının kendilerine yılbaşı hediyesi verdiği şeklinde yorum yaptı.

Şarkıcı Rihanna, göğüslerini sallayarak dans etti
Haber Yayın Tarihi: 12.12.2019 03:35 

YORUMLAR


Son Dakika

Kızılay Başkanı Kınık, deprem sonrası bağış talep etti! Tepkiler gelince paylaşımı sildi
Prof. Dr. Naci Görür, Elazığ'da deprem olacağını 4 ay önce söylemişti Meral Akşener, deprem haberini alınca Fatiha Suresi'ni okuyup siyaset konuşmayı bıraktı

Son Dakika Haberleri