Şarkıcı Selin Ciğerci, nişanlısına mesaj atan kadını ifşa ederek üzerine yürüdü - Son Dakika

Şarkıcı Selin Ciğerci, nişanlısına mesaj atan kadını ifşa ederek üzerine yürüdü

25.09.2019 07:35

Şarkıcı Selin Ciğerci, evlilik hazırlığı yaptığı Gökhan Çıra ile gittikleri mekanda sürekli sevgilisine mesaj atan kadını ifşa etti. Mekanda kadının masasına gidip ağzına geleni söyleyen Ciğerci'nin o anları ise anbean kameralara yansıdı.

Cinsiyet değiştirme operasyonuyla gündeme gelen ve şimdilerde şarkıcılık ve DJ'lik yapan Selin Ciğerci, dün akşam gittiği kafede nişanlısına mesaj atan kadını ifşa etti. Gökhan Çıra ile evlilik hazırlığı yapan Ciğerci, aynı mekandaki bir kadının sürekli sevgilisine mesaj attığını öne sürerek bağırıp çağırdı.

NİŞANLISINA MESAJ ATAN KADINI İFŞA ETTİ

Sevgilisine mesaj attığı iddia edilen Ö.P isimli kadının oturduğu masaya giden Selin Ciğerci, "Sen rezil bir kadınsın. Ben senden daha kadınım. Terbiyesiz" dedi. Ardından mekan görevlilerinin araya girmesi ve olay anını kameraya çeken E.U adlı bir müşterinin olayı kaydetmesiyle olay yatıştı.

"ÇOK HOŞ ÇOCUKSUN"

Tartışma sonrası sosyal medya hesabından video paylaşarak konuşan Selin Ciğerci, nişanlısına mesaj atan kadının bir eğlence mekanında halkla ilişkiler sorumlusu olarak çalıştığını belirtip sürekli kendilerini takip ettiğini söyledi. Ö.P'nin Gökhan Çıra'ya "Çok hoş çocuksun seninle yatmak istiyorum", "Selin'i bırak bana gel" gibi mesajlar attığını iddia eden Ciğerci, şunları söyledi: "Geçenlerde bir yakınımızın düğününde de bu kadın karşımıza çıktı. Düğün sahibiyle konuşup onu dışarı attırdık. Burada da görünce kan beynime sıçradı. Hanımefendiliğimi koruyup onu sadece sözlerimle rezil ettiğime dua etsin…

"TİPİNİ GÖRSENİZ, GÖĞÜSLERİ AĞZIMDAN ÇIKIYOR

Onun olduğu kafeye girdim ve 'Herkes bana baksın' diye bağırdım. 'Bu görmüş olduğunuz kadın Gökhan'a bir senedir mesaj atıyor. Lütfen herkes yanındaki kocasına dikkat etsin.' Bildiğiniz böyle rezil ettim asla vurmadım. Sinirimden çığlık çığlığa bağırıyorum. Oda yalık yalık pişkin pişkin 'Ben senin erkek arkadaşına mesaj atmadım ki' diyor. Arkadaşlarım döveceğimi zannettiği için beni tutuyor da zaten dövmem elimi kirletmem. Bana 'Gel yanıma otur konuşalım' diyor. Tipini görseniz göğüsleri ağzımdan çıkıyor zaten nasıl yanına oturabilirim. Benim onun yanına oturmam için farklı bir iş yapmam lazım kirlenirim, lekelenirim."

Ö.P

"SELİN CİĞERCİ ÜZERİME YÜRÜDÜ"

Yaşanan olay sonrası bir video çeken Ö.P ise "Selin Hanım'ın açıklamasını şimdi dinleme fırsatım oldu. Dediği olay doğru. Yalnız rezillik falan çıkarmadım diyor ya, bütün mekan şahit. Orada üzerime yürüdü, şovunu yaptı ve bana hakaret etti. Hatta materyali yerden topladılar paramparça olmuş kafama atacaktı. Zor tuttular. Aynı rezilliği düğünde de yaptı ve benim boğazıma sarıldı. Bundan sonra ben ona insanca gel konuşalım, yanlış anlıyorsun, böyle bir durum yok' dedim. Evet onlar ayrıyken ben yazdım 'İyi yapmışsın hoş çocuksun yazık ediyorsun kendine' dedim. Ben burada 'Sana aşığım Gökhan senin için ölüyorum, bitiyorum' diye bir cümlem yok. Sevgilisi gelip bir mekanda bana selam veriyor ve saatlerce bana bakıyor. Tanımadığı birine neden gelip selam veriyor ya da Selin'i bu kadar severken neden başka kızları kesiyor? Ben oralı bile olmadım" dedi.

Şarkıcı Selin Ciğerci, nişanlısına mesaj atan kadını ifşa ederek üzerine yürüdü
Şarkıcı Selin Ciğerci, nişanlısına mesaj atan kadını ifşa ederek üzerine yürüdü

Son Dakika Magazin Şarkıcı Selin Ciğerci, nişanlısına mesaj atan kadını ifşa ederek üzerine yürüdü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (42)
  • Eda: Selin haklı sizin yazdığınız şeylere bakıyorun da iğrendim kadın istemiş canıda ? Hanımlar beyler burda birinin sevdiğinizi cinsel kimliğin me olursa olsun takibi var bu hoş mu? Ayrıca selin hanımın nişanlısı beyde dünyaya bunu bagırdı ben böyle cinsellik ve böyle bir kadından hoşlanıyorum nokta. Yok canı kadın istemişte ? Ayıp kim tarafından yapılırsa yalılsın ayıptır yanlışın cinsiyeti yok. Bu tepki size nasıl gelirse gelsin haklı eşiniz sevdiğiniz sizin yüreğiniz değil demek ki Selin çok doğru yaptın . Utanma kalmamış saygı sıfır Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Buldukları iki açığı Instagram'a bildiren gençlere 50 dolar ödül teklif edildi Kırmızı Oda'da rol alan Sema Keçik'in 2 yıl önce kendisinden 25 yaş küçük oyuncuyla aşk yaşaması yeniden gündem oldu Işıkları sökülüp, çeşmesi kırılan 600 yıllık Şahmelek Camii'ni talan edenler geride sadece bir kasket bıraktı Dağlık Karabağ'da hezimete uğrayan Paşinyan, sınırdaki altın madeni için Putin'den yardım istedi Son dakika: 2021'de MTV, trafik ve vergi cezaları yüzde 9,11 oranında artacak Yönetmen yardımcılığını bırakan genç kadın, memleketine dönerek annesiyle ejder meyvesi üretimine başladı Uzun süredir ortalarda görünmeyen Bekir Bozdağ, yanlış paylaşımıyla haber oldu Üç yıl içerisinde hem eşini hem de kızını kaybeden babanın paylaşımı yürek dağladı