Son Dakika Haberleri: Şarkıcı Tuğba Özerk, 40 Gün Önce Kaybettiği Babası İçin Türkü Okudu

Şarkıcı Tuğba Özerk, 40 Gün Önce Kaybettiği Babası İçin Türkü Okudu

1 ay önce

Şarkıcı Tuğba Özerk'in babası Tunç Özerk, geçtiğimiz ay hayatını kaybetti. Özerk, 40 gün önce kaybettiği babası için ilk kez Neşet Ertaş'ın Ahirim Sensin türküsünü okudu.

Güzel şarkıcı Tuğba Özerk, geçtiğimiz ay kaybettiği babası için ilk kez şarkı söyledi. Özerk, "Bu türküyü 40 gün önce kaybettiğim babam Tunç Özerk için seslendirdim" sözleriyle yürek burktu.

"BABAM ÇOK SEVERDİ"

Şarkıcı, babasının ölümünün 40'ıncı gününde Neşet Ertaş'ın 'Ahirim Sensin' adlı eserini yorumladı. Popçu, "Bu türküyü 40 gün önce kaybettiğim babam Tunç Özerk için seslendirdim. Çok severdi" dedi.

YAKINDA SINGLE ÇIKIYOR

Tuğba Özerk yakında çıkaracağı single için de Caner Erzincan yönetiminde klip çekti.

CENAZEDE AYAKTA ZOR DURDU

Şarkıcı Tuğba Özerk'in 76 yaşındaki babası Tunç Özerk, geçtiğimiz ay İzmir'de son yolculuğuna uğurlandı. Çok sayıda İzmirli'nin hazır bulunduğu Alsancak'taki Hocazade Camii'ndeki tören sırasında Özerk'in güçlükle ayakta durabildi.

Şarkıcı Tuğba Özerk, 40 Gün Önce Kaybettiği Babası İçin Türkü Okudu
Haber Yayın Tarihi : 21.04.2019 10:13 

YORUMLAR


Belediye Meclisi, Tunceli Belediyesinin Tabelası "Dersim" Olarak Değiştirme Kararı Aldı Ekrem İmamoğlu'dan Ahmet Hakan Açıklaması: Sözünüzü Bitirin Sayın İmamoğlu Diyebilirlerdi Dünyaca Ünlü Efsane Futbolcu Diego Maradona, Tutuklandı!