Şarkıcı Yusuf Güney: "Ülke Buna Hazır Değilmiş!" - Son Dakika

Şarkıcı Yusuf Güney: "Ülke Buna Hazır Değilmiş!"

03.05.2021 16:41
Şarkıcı Yusuf Güney:

Türkiye'nin konuştuğu şarkıcı Yusuf Güney "astral seyahatle uzaya gittiği" yönündeki açıklamalarından geri adım atmadı.

Türkiye'nin konuştuğu şarkıcı Yusuf Güney "astral seyahatle uzaya gittiği" yönündeki açıklamalarından geri adım atmadı.

"Astral seyahatle uzaya gittim, geldim. Uzayla ilgili birçok bilgiyi NASA benden sonra açıkladı" diyerek gündem olan Yusuf Güney sosyal medyada dalga konusu olmasıyla ilgili konuştu:

"Genel kültür ve IQ seviyesi bu kadar mı düşük olur! Hiç mi metafizik duymadınız?"

"Şunu gördüm, ülke bu tarz şeylere hazır değilmiş."

"YANIMDA KIZ ARKADAŞIMIN VARDI"

"Sözlerimin arkasındayım. Ne deliyim ne veliyim. Ben ruhani benliği ile özleşmiş, kendini bulmaya çalışan, kafasındaki soruların yanıtlarını arayan biriyim."

"Herkes astral seyahat yapar ama bilinçsizce. Ruhu bedenden ayrılır, kontrol edemez. Ben kontrol etmeyi başardım. İstediğim yere bu şekilde gidebiliyorum."

"3 yıl boyunca bununla ilgili Peru'da Şamanlardan eğitim aldım. İlk seferinde Ayahuasca çayı verdiler. Çok meşakkatli iş."

"Astral seyahat için sessiz bir ortam gerek. Yanınızda da güvendiğiniz biri olmalı ama sizi rahatsız etmeyecek. Siz yatıp uzandığınızda onun varlığını hissedeceksiniz sadece."

"Benim yanımda kız arkadaşım vardı o zaman. Aramızda çok saf, temiz bir ilişki vardı. Onun sayesinde çok daha rahat çıktım."

Şarkıcı Yusuf Güney: Ülke Buna Hazır Değilmiş!

Son Dakika Teknoloji Şarkıcı Yusuf Güney: 'Ülke Buna Hazır Değilmiş!' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Çavuşoğlu, tepki çeken Bakan Çavuşoğlu, tepki çeken "Turistin göreceği herkesi aşılarız" sözlerine açıklık getirdi Bakan Soylu, Alparslan Kuytul'un skandal 15 Temmuz sözlerini yayınlayıp ateş püskürdü Bakan Soylu, Alparslan Kuytul'un skandal 15 Temmuz sözlerini yayınlayıp ateş püskürdü Marsilya, Luiz Gustavo için harekete geçiyor Marsilya, Luiz Gustavo için harekete geçiyor Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan: Uzaktan çalışma yaygınlaşacak Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan: Uzaktan çalışma yaygınlaşacak Tam kapanma 19 Mayıs'a uzatılacak mı? İçişleri Bakanı Soylu, iddiaları yalanladı Tam kapanma 19 Mayıs'a uzatılacak mı? İçişleri Bakanı Soylu, iddiaları yalanladı Aykut Kocaman'ın ters duran kaleye attığı gol akıllara durgunluk verdi Aykut Kocaman'ın ters duran kaleye attığı gol akıllara durgunluk verdi Moderna'dan korkutan korona sözleri: 6 ay içinde yeni mutasyonlar ortaya çıkacak Moderna'dan korkutan korona sözleri: 6 ay içinde yeni mutasyonlar ortaya çıkacak Kaçak elektrik denetiminde ekiplere taşlı ve sopalı saldırı: 3 yaralı Kaçak elektrik denetiminde ekiplere taşlı ve sopalı saldırı: 3 yaralı
Advertisement