Şarkılar Karlıovadaki Minikler İçin Söylendi - Son Dakika

Şarkılar Karlıovadaki Minikler İçin Söylendi

Dicle Üniversitesi mezunlarının oluşturduğu Grup Bazen, "Şimdi Rota Karlıova" projesine destek vermek için ikinci konserini düzenledi.

Şarkılar Karlıovadaki Minikler İçin Söylendi, System.String[]

Diyarbakır Dicle Üniversitesi mezunlarının oluşturduğu Grup Bazen, Ziya Gökalp Eğitim Fakültesi öğrencilerinin ortak çalışması olan yardım projelerinin devamı olan "Şimdi Rota Karlıova" projesine destek vermek için ikinci konserini düzenledi.

Dicle Üniversitesi kongre merkezinde gerçekleşen konsere Ziya Gökalp Eğitim Fakültesi dekanı Prof. Dr. Sait Yücel, öğretim üyeleri, öğrenciler katıldı. 1500 kişilik salonun dolduğu konser öncesinde öğrenciler proje kapsamında Karlıova'daki minik kardeşleri için gözleme ve çiğköfte sattı.

Ziya Gökalp Eğitim Fakültesi öğretim üyesi olan ve proje sorumlusu olan Prof. Dr. Yalçın Tonbul, "Rota Şimdi Karlıova" diyerek, minik çocukların eğitimlerine katkı sunmak için proje kapsamında neler yaptıklarını ve daha da neler yapmaları gerektiğini anlattı ve Projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Konser, Yrd. Doç. Remzi Yardımcının sunumu ile başladı ve sahne alan 6 kişilik Grup Bazen, Tarkan'ın unutulmaz eseri "Sevdanın son vuruşu" ile start aldı. "Yakın mesafe, Değer mi Hiç" şarkılarla ritmi daha da yükselten Grup Bazen, seyircileri coşturdu ve şarkılar hep bir ağızdan söylendi. "Böyle Ayrılık Olmaz" ve"Senden Başka" adlı şarkılar ile duygusallaşan salon, Grup Bazen, Karlıova'daki çocuklar için 2 saat boyunca en güzel şarkılarını seslendirdi. Grup Bazen programın sonunda ki anma bölümünde Ahmet Kaya, Kıvırcık Ali, Barış Manço'nun şarkılarını da seslendirdi.

YORUMLAR

Son Dakika

Malatya'daki korkutan deprem anı kameralara böyle yansıdı Ankara'da zorunlu olmayan hasta yatışları ertelendi Bahçeli'nin Akşener'e yaptığı "Evine dön" çağrısına İYİ Parti'den yanıt: Biz zaten evimizdeyiz IFAB, kasıtlı öksüren futbolculara kırmızı kart verilebileceğine karar verdi Prof. Dr. Çakır'dan korkutan uyarı: Malatya'nın güneyi Maraş bölgesinde 6.5'in üzerinde deprem meydana gelebilir Ağustos ayında kiralara en fazla %11,51 oranında zam yapılabilecek! İşte kiraya göre fiyat artışı Görme engelli eşini, çocuklarının gözü önünde öldüresiye dövdü İspanyol efsane kaleci Iker Casillas futbolu bıraktı Elektrikli scooter ile yola inen yandı: Polis ceza kesmeye başladı Son Dakika: Bahçeli'den Meral Akşener'e 'geri dön' çağrısı: Evine dönmesi doğru, tutarlı bir davranış olacaktır 7 gündür aranan kıraathaneci ortaya çıktı: Kaybolmadım kafamı dinliyordum Yakın arkadaşı Caner Çalışır'ın ölüm haberini aldıktan sonra paylaşım yapmayan Cemal Can Canseven'e tepki Pınar Gültekin'in kendisine şantaj yaptığını söyleyen katil, polisin "Mesajlar nerede" sorusuna cevap veremedi Halk korkudan su içemiyor! Kocaeli'de dereye atılan kurban atıkları 150 kişiyi zehirledi Finlandiya Başbakanı Sanna Marin, futbolcu Markus Raikkonen'le evlendi