Son Dakika Haberleri: Şarkılarından Milyonlar Kazanan İrem Derici'den Şaka Gibi Açıklama: Evim Bile Yok

Şarkılarından Milyonlar Kazanan İrem Derici'den Şaka Gibi Açıklama: Evim Bile Yok

3 ay önce

Önceki gün stüdyo çıkışı görüntülenen ünlü şarkıcı İrem Derici, kazandığı paraları kliplerine harcadığını, başını sokacak bir evinin de olmadığını söyledi.

Şarkıcı İrem Derici önceki gün stüdyo çıkışı görüntülendi. Derici kendisini bekleyen muhabirlerin sorularını yanıtladı. Her şarkısı listelerde birinci olan Derici, bütün kazancını kliplerine harcadığını bundan dolayı da başını sokacağı bir evinin olmadığını söyledi.

"İŞİME YATIRIM YAPA YAPA BİR HAL OLDUM"

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan İrem Derici özel hayatı hakkında şunları söyledi: "İşime yatırım yapa yapa bir hal oldum. İleride albümlerinden prefabrik ev yapacağım. Ben işletmeden anlamam. Ticaretten hiç anlamam. Pazarlık bile yapamam. Annem bana çok kızıyor '31 yaşına geldin, bir evin bile yok. Paraları kliplere saçıyorsun.' diyor. Senin evinde benim bir odam var mı? Tamam problem ne. Dünyanın bin bir türlü hali var' diyorum.

"BAŞIMI SOKACAK BİR EVİM YOK"

'Hayat akıyor. Ben akıntıya dur diyemem ki... Ben seyyah gibi bir kadınım. Bir ev alırsam oraya tutulup kalmak zorunda kalacağım. Başımı sokacak evim yok. Annemin evinde bir odam var. Gider orada kalırım."

İrem Derici Makyajsız Haliyle Takipçilerini Hayal Kırıklığına Uğrattı

İrem Derici, İsminin Konulma Hikayesini Takipçileriyle Paylaştı

Zeki Müren'i Anmak İsteyen İrem Derici, İzmir'de Omuz Üzerinde Elinde Pankartla Geldi

Aleyna Tilki'nin Dipsiz Kuyum Şarkısının Sözleri Kamyon Arkası Sözü Çıktı


YORUMLAR


Apartman Bahçesinde Cesedi Bulunan Kadının, Kanser Olduğunu Öğrenince İntihar Ettiği Ortaya Çıktı Tesettüre Giren Ünlü Türkücü Güler Işık: Kadın Sesi Günah Diye Şarkı Söylemeyi Bıraktım

Edirne'de Kan Donduran Cinayet! Sırra Kadem Basan Oryantali Parçalayıp Ormana Atmışlar